Good One PR dla Coccodrillo

Informacja Prasowa - 18.03.2021
276

Good One PR dla Coccodrillo

Good One PR dla Coccodrillo

Z początkiem marca agencja Good One PR rozpoczęła współpracę ze znanym polskim producentem odzieży dla dzieci i niemowląt – Coccodrillo. Agencja jest odpowiedzialna za PR produktowy, prowadzenie biura prasowego, współpracę z influencerami czy doradztwo w zakresie reklamy.

Coccodrillo to znana rodzicom polska marka odzieży dla niemowląt i dzieci, działająca na rynku od 2003 roku i należąca do spółki CDRL S.A. Firma prowadzi sprzedaż poprzez sklep internetowy, a także za pośrednictwem ponad dwustu salonów w większych i mniejszych miastach w Polsce oraz ponad stu sklepów za granicą, m.in. w Austrii, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, w krajach bałtyckich, Arabii Saudyjskiej, Mongolii czy Libii. Coccodrillo ma w swojej ofercie szeroki wybór ubrań dla dziewczynek i chłopców w wieku od 0 do 14 lat. W asortymencie sklepu można znaleźć zarówno propozycje na co dzień, jak i na specjalne okazje. Marka stawia w swoich projektach na różnorodność i charakterystyczne detale, wysoką jakość materiałów oraz kreatywność i ciekawy design.

Klient został pozyskany w wyniku rekomendacji. Z ramienia Agencji za projekt odpowiada Martyna Dziopak, PR Manager oraz Karolina Kapusta, Junior Account Executive. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Comments

comments

276
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...