Golden World Awards – najbardziej prestiżowy konkurs PR na świecie

Redakcja PR - 08.02.2017
80

Już w lutym ruszają zgłoszenia do Golden World Awards

Golden World Awards for Excellence to jedno z najbardziej prestiżowych konkursów globalnej branży PR. Co roku organizowany jest przez stowarzyszenie International Public Relations Association. 

W tym roku zapisy do konkursu trwają od 28 lutego do 15 maja. Konkurs organizowany jest od 1990 roku przez branżowe, międzynarodowe stowarzyszenie International Public Relations Association. Konkurs ma na celu pokazywanie najlepszych praktyk branżowych, które wyróżniają się oryginalnością i doskonałym przygotowaniem. W każdej edycji przyznawana jest nagroda Grand Prix for Excellence. konkurs to także okazja na spotkanie najlepszych praktyków branży public relations i doskonała okazja do wymiany doświadczeń z różnych rynków. 

Do konkursu mogą być zgłaszane projekty, które zostały w pełni zrealizowane i zakończone przez 28 lutego 2017 roku. Jury ocenia zgłoszone kampanie pod kątem 6 czynników: oryginalność, wykonanie, rozwiązanie problemu, badania, planowanie, wyniki.

Wyniki zostaną ogłoszone na gali finałowej – szczegóły wkrótce.

Organizator – International Public Relations Association – to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające wybitnych przedstawicieli branży PR z całego świata. Istnieje od ponad 60 lat.

Więcej informacji, regulamin i cennik uczestnictwa w konkursie znajduje się [TUTAJ].

Comments

comments

80
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...