GO Sport podjął negocjacje ze Sportmasterem w sprawie sprzedaży swojej spółki zależnej GO Sport Poland

Informacja Prasowa - 01.08.2019
53

GO Sport podjął negocjacje ze Sportmasterem w sprawie sprzedaży swojej spółki zależnej GO Sport Poland

Grupa Go Sport informuje, że ​​podjęła wyłączne negocjacje ze Sportmasterem w sprawie sprzedaży swojej spółki zależnej GO Sport Poland.

Przedsiębiorstwo GO Sport Polska obecne na polskim rynku od 1999 r. aktualnie posiada 33 sklepy stacjonarne. Celem tej zmiany jest ponowne skoncentrowanie zintegrowanych działań Grupy GO Sport na rynku francuskim. Wpływy zostaną przeznaczone na dalsze przekształcenia GO Sport, które rozpoczęły się już na początku tego roku.

Ostateczne decyzje podlegają konsultacjom z przedstawicielami pracowników oraz wymagają uzyskania zgody właściwych organów antymonopolowych.

 

O Go Sport

GO Sport to wszystkie dyscypliny w jednym miejscu i wsparcie dla sportowców w osiągnięciu swoich celów. Sieć oferuje dobry sprzęt, dobrą radę i dobrą obsługę. GO Sport założony w sercu Alp po Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w późnych latach 70-tych, prowadzi 214 sklepów we Francji, z czego 76 za granicą.

Więcej informacji na temat GO Sport: www.go-sport.fr

 

O Sportmaster:

Sportmaster to międzynarodowy, multibrandowy sprzedawca detaliczny oferujący produkty sportowe i outdoorowe (odzież, obuwie i sprzęt) o wiodącej pozycji na większości rynków na których działa. Dziś Sportmaster obsługuje ponad 520 sklepów na Białorusi, w Chinach, Kazachstanie, Rosji i na Ukrainie, a ich zasięg obejmuje ponad 230 miast.

Więcej informacji na temat Sportmaster: http://sportmastercorp.com/

Comments

comments

53
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...