GlobalSM nowym klientem Brief me

Informacja Prasowa - 22.12.2022
244

Agencja będzie odpowiedzialna za m.in. media relations, pozycjonowanie ekspertów oraz doradztwo wizerunkowe.

GlobalSM nowym klientem Brief me

GlobalSM — agencja marketingu zintegrowanego świadcząca usługi z szeroko rozumianego BTL-u i shopper marketingu dla największych światowych i rodzimych marek, stawia na komunikację PR. Od grudnia br. za działania komunikacyjne i wizerunkowe odpowiada Brief me.

Zespół Brief me w ramach współpracy zajmie się przygotowaniem i realizacją strategii komunikacji GlobalSM. Agencja będzie odpowiedzialna za m.in. media relations, pozycjonowanie ekspertów oraz doradztwo wizerunkowe.

W obszarze tych działań Brief me odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę kontaktów z dziennikarzami mediów marketingowych, biznesowych oraz branżowych.

Rozpoczęcie działań PR przez GlobalSM jest elementem sukcesywnie wdrażanej nowej strategii rozwoju spółki. Wybór Brief me jest wynikiem wcześniejszych, wspólnych doświadczeń oraz zrozumienia potrzeb GlobalSM, a także proklienckiej postawy osób odpowiedzialnych za obsługę klienta po stronie Brief me.

Aneta Gałka, PR Director, Brief me, która w poprzedniej agencji PR miała również okazję współpracować z GlobalSM, wspólnie z zespołem czuwa nad realizacją prac oraz zapewnia wsparcie strategiczne klienta.

GlobalSM to agencja marketingu zintegrowanego świadcząca usługi z szeroko rozumianego BTL-u i shopper marketingu dla największych światowych i rodzimych marek. Firma kompleksowo podchodzi do realizowanych projektów, umiejętnie łącząc dla swoich klientów kompetencje z zakresu trade i brand marketingu. W portfolio Global Shopper Marketing znaleźli się tacy gracze jak m.in.: Heineken, Red Bull, Grupa Żywiec, IKEA, GSK, Hochland, Powerade, STOCK, Żabka, Electrolux, Eurocash, Nestle, MGA, IPN, Techmatik, Coca-cola, PepsiCo i wiele innych.

Brief me jest prężnie rozwijającą agencją komunikacji kreatywnej, działającą w obszarach PR-u i marketingu. Dzięki ścisłej współpracy z mediami i dziennikarzami oraz doświadczonemu zespołowi plasuje swoich klientów w takich serwisach i magazynach jak: Forbes, Onet, Puls Biznesu, czy Wirtualne Media, oraz na antenach m.in. Radia Zet, RMF FM, Antyradia oraz wszystkich kanałach Polskiego Radia.

Comments

comments

244
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...