Glamour z nową redaktor naczelną

Redakcja PR - 06.11.2018
26

Katarzyna Dąbrowska będzie zarządzać redakcją miesięcznika

Katarzyna Dąbrowska została redaktor naczelną magazynu „Glamour”, wydawanego przez Burda Media. Zastąpi na tym stanowisku Annę Jurgaś, która kilka dni temu odeszła z wydawnictwa.

Katarzyna Dąbrowska jest związana z Burda Media od 11 lat. Pracowała już na stanowisku zastępcy redaktor naczelnej „InStyle” oraz jako sekretarz redakcji „Gali”. W obu redakcjach przeprowadzała wywiady z gwiazdami i zajmowała się modą.

 

Katarzyna Dąbrowska

 

Zmiana na stanowisku szefowej redakcji „Glamour” wynika z odejścia Anny Jurgaś, która kierowała pismem od dziewięciu lat.

Dotychczasowa redaktor naczelna rozstała się z wydawnictwem wraz z końcem października br. Przed pojawieniem się w Burda Media Polska Anna Jurgaś pracowała w Edipresse jako redaktor naczelna magazynów „Hot, Moda & Shopping” i „Viva! Moda”, a także kierowała działem Moda w dwutygodniku „Viva!”. Wcześniej, w latach 1996-2002 była fashion directorem w magazynie „Elle”.

Odejście Anny Jurgaś to kolejna duża zmiana w Burda Media w ostatnim czasie. Dwa tygodnie temu z wydawnictwem rozstała się Aldona Sosnowska-Szczuka, która przez ponad 4 lata pełniła funkcję zastępcy redaktor naczelnej dwutygodnika „Gala”.

 

Comments

comments

26
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...