Getin Noble Bank doceniany przez młodych

Informacja Prasowa - 25.06.2019
168

Getin Noble Bank doceniany przez młodych

Podczas jednego z największych wydarzeń branży, Horyzonty Bankowości- ogłoszono wyniki XXIV Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego BANK 2019. Getin Noble Bank okazał się szczególnie doceniony przez młodych Klientów, zajmując miejsca na podium w trzech podkategoriach zestawienia „Bank dla Młodych”: konto bieżące, bankowość internetowa oraz aplikacja mobilna.

Ranking Miesięcznika Finansowego BANK to kilkadziesiąt interesujących zestawień, które przekrojowo pokazują polski sektor bankowy. To 3,5 tys. ocen Klientów zarówno z punktu widzenia twardych danych finansowych jak i aspektów innowacyjności, również tych w dostępie do usług.W kategorii „Bank dla Młodych”badania przeprowadzono na próbie ponad 2,6 tys. osób.Getin Noble Bank zajął I miejsca w podkategoriach „Konto bieżące” i „Bankowość internetowa” oraz III miejsce w podkategorii „Aplikacja mobilna”. Ponadto z badań wynika, że 83,3 % Klientów banku uznało go za godny polecenia.

Projektowanie produktów i usług bankowych z myślą o młodych Klientach to duże wyzwanie. Technologie, których tak chętnie używa młodzież, już dawno zdominowały wiele dziedzin życia i dziś oczekuje się od nich jak największej funkcjonalności. Ma być szybko, łatwo i dla każdego. Cieszymy się, że nasza bankowość internetowa i aplikacja mobilna ułatwiają codzienne bankowanie na tyle, że są coraz częściej doceniane, w tym również przez młodych. Równie ważne jest dla nas wyróżnienie dotyczące konta Proste Zasady. To zdecydowanie motywacja do dalszych działań – mówi Marta Dałkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług Cyfrowych i Aplikacji Mobilnych w Getin Noble Banku.

Getin Noble Bank w ofercie kierowanej dla Klientów między 18 a 26 roku życia proponuje Konto Proste Zasady wraz z Kontem Oszczędnościowym (oprocentowanym 3,0% w skali roku). Otwarcie, prowadzenie konta oraz wyrobienie karty są darmowe. Podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz przelewy przez Internet i aplikację mobilną.

 

Comments

comments

168
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...