Gerda w gronie klientów Clue PR

Informacja Prasowa - 02.11.2020
227

Gerda w gronie klientów Clue PR

Gerda w gronie klientów Clue PR

Od września 2020 roku Clue PR współpracuje z firmą Gerda – wiodącym producentem drzwi, zamków, okuć i bram segmentowych w Polsce.

Agencja odpowiada za prowadzenie komunikacji korporacyjnej i  produktowej (m.in. koordynuje testy i promuje inteligentny zamek tedee), prowadzi biuro prasowe, media relations oraz aktywności w mediach społecznościowych na profilu GERDA Smartlocks na Facebooku.

Działaniami z ramienia Clue PR zajmuje się zespół prowadzony przez Michała Kwietniewskiego, Account Directora, oraz Pawła Sobczaka, Account Managera, wspieranego przez Agnieszkę Dopierałę. Współpraca ma charakter długofalowy.

Gerda to polska firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji drzwi i zabezpieczeń do domów i mieszkań oraz okuć i bram segmentowych. W tym roku na rynku pojawił się nowy innowacyjny produkt – inteligentny zamek tedee powered by Gerda. Więcej informacji na temat Gerda można znaleźć na stronie: https://gerda.pl/.

Clue PR to jedna z najszybciej rozwijających się agencji public relations w Polsce, specjalizująca się w komunikacji korporacyjnej i produktowej dla firm z branży technologicznej, finansowej, ecommerce, logistycznej i przemysłowej. Agencja działa na kilku rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. na Węgrzech, w Czechach i w Grecji. Clue PR należy do ZFPR oraz międzynarodowej sieci Tribe Global, zrzeszającej firmy z Europy, Ameryki Północnej i Łacińskiej, Azji oraz Afryki.

 

Comments

comments

227
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...