Generali Polska współpracuje z agencją Grow

Informacja Prasowa - 29.06.2021
60

Generali Polska współpracuje z agencją Grow

Generali Polska współpracuje z agencją Grow

Generali Polska współpracuje z agencją Grow w zakresie realizacji działań związanych z employer brandingiem. Głównym zadaniem agencji jest promocja ubezpieczyciela wśród kandydatów do pracy.

Generali Polska jest częścią międzynarodowej Grupy, jednej z największych na świecie firm ubezpieczeniowych i zarządzania aktywami. Założona w 1831 roku, Grupa Generali działa w 50 krajach, zatrudnia niemal 72 000 pracowników i zdobyła zaufanie
66 milionów klientów. W Polsce działa od 1998 roku.

Agencja Grow odpowiada za przygotowanie i realizację działań taktycznych
i strategicznych w zakresie employer brandingu.

„Employer branding to obszar, w którym specjalizujemy się od lat, również praca dla klientów z branży ubezpieczeniowej i finansowej nie jest nam obca. Cieszymy się, że Generali Polska nam zaufało i zdecydowało się wybrać do współpracy właśnie naszą agencję” – mówi Łukasz Jarota, dyrektor zarządzający Grow.

W ramach wsparcia agencja realizuje cele związane z komunikacją marki Generali jako pracodawcy wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji, z naciskiem na rekrutację oraz pozycjonowanie marki wśród kandydatów.

W Grow za działania dla Generali Polska odpowiadają: Łukasz Jarota, dyrektor zarządzający i Agnieszka Borak, dyrektor strategiczny.

Współpracę nawiązano w wyniku przetargu, a umowa została podpisana na 12 miesięcy.

Comments

comments

60
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...