Geekweek (Grupa Interia)

Informacja Prasowa - 09.05.2022
102

najpopularniejszym w Polsce serwisem w kategorii „Nauka i Technologie”

Geekweek – to najczęściej odwiedzany serwis w kategorii „Nauka i Technologie”. W kwietniu 2022 roku miał aż 5,65 mln użytkowników (RU). Geekweek Interii rozwija się najszybciej w całej kategorii. Od startu w nowej odsłonie (październik 2021) jego zasięgi wzrosły o 3 mln RU (120 %).

Według badania Mediapanelu Geekweek od pięciu miesięcy  (grudzień 2021 – kwiecień 2022) bije swoje kolejne rekordy. Ostatnio odnotowany wynik (5, 65 mln RU) zapewnił mu pierwsze miejsce wśród serwisów w kategorii „Nauka i Technologie”*. Geekweek wyprzedził m.in. Komputer Świat (5,45 mln RU), Telepolis (4,85 mln RU), dobreprogramy (4,38 mln RU), WP Tech (4,25 mln RU).

Geekweek to  miejsce w sieci dla osób zainteresowanych najnowszymi trendami w nauce i technologicznych geeków. To dla całej naszej redakcji fantastyczna wiadomość, że po raz pierwszy zostaliśmy liderem w tej kategorii, a zarazem – najchętniej  odwiedzanym w Polsce serwisem z newsami o nauce i technologii. Motywuje nas to do działania i jeszcze ambitniejszych projektówmówi Przemysław Białkowski, Dyrektor Działu Innowacje Grupy Interia.

Geekweek nieustannie rozwija portfolio materiałów premium. Użytkownicy znajdą w serwisie treści przygotowywane przez influencerów edukacyjnych (Katarzyna Siuzdak „Science Mission” i Marcin Nowak „Motyl i Globus”) oraz znane nazwiska w branży m.in. Robert Bernatowicz i Łukasz Malina.

Comments

comments

102
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...