Gdańsk znalazł się na piątym miejscu rankingu „wschodzących gwiazd” serwisu TripAdvisor

Redakcja PR - 10.01.2018
143

Gdańsk znalazł się na piątym miejscu rankingu „wschodzących gwiazd” serwisu TripAdvisor

TripAdvisor to przez turystów najczęściej używana aplikacja. Można na niej znaleźć opinie na temat danego miejsca, czy zabytku. Każdy szanujący się podróżnik bierze pod uwagę zamieszczone w niej recenzję .

Tym bardziej cieszy fakt, że w najnowszy zestawieniu 10 „wschodzących gwiazd turystyki” znalazł się Gdańsk i to na piątym miejscu. Stolica pomorza wyprzedziła między innymi San Jose w Kostaryce czy największe miasto na Łotwie Rygę.

Lista została ułożona na podstawie ilość pozytywnych recenzji zamieszczonych na TripAdvisor. Opinie zamieszczone na portalu odnoszą się zarówno do jakości baz noclegowych, jak i ciekawych zabytków. Wielu recenzentów chwaliło również kulinarne oblicze Gdańska.

Nasze największe miasto portowe oczarowało nie jednego turystę. Przyjezdni chwalą sobie w Gdańsku to, że w tym mieście czuć historie. Dzieje miasta były bardzo burzliwe, co widać w unikalnej architekturze. Można zobaczyć w nim miejsca, w których rodziła się Solidarność.

Biorąc pod uwagę, że TripAdvisor ma bardzo duży wpływ na wybory kierunków podróży turystów, Gdańsk może liczyć na większą liczbę gości. Co może jedynie cieszyć mieszkańców miasta żyjących z turystyki.

Na podstawie: www.fly4free.pl

Comments

comments

143
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...