„Gazeta Wyborcza” rozpoczyna 4. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera 

Informacja Prasowa - 09.09.2021
290

„Gazeta Wyborcza” rozpoczyna 4. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera 

„Gazeta Wyborcza” rozpoczyna 4. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera

Od 9 września do 28 października br. profesjonaliści i amatorzy fotografii mogą zgłaszać swoje prace do Konkursu im. Krzysztofa Millera na najlepszy materiał fotograficzny 2021 r. Nagroda ustanowiona przez „Gazetę Wyborczą” już po raz czwarty ma docenić odwagę patrzenia i promować zdjęcia o wyjątkowych wartościach dziennikarskich. Laureata konkursu poznamy na przełomie listopada i grudnia podczas uroczystej gali, a prace wszystkich nagrodzonych opublikują „Gazeta Wyborcza” i Wyborcza.pl. 

W piątek, 9 września br. rozpoczęła się 4. edycja Konkursu im. Krzysztofa Millera. Udział w nim mogą wziąć zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy fotografii, indywidualni autorzy oraz kolektywy fotografów, członkowie jednej agencji fotograficznej. Uczestnicy mogą przesyłać materiały fotograficzne o dowolnej tematyce społecznej, politycznej, ekonomicznej bądź kulturowej w głównej kategorii oraz dodatkowo w ramach kategorii „Wolność, solidarność, tolerancja” Nagroda Fundacji Gazety Wyborczej.

Konkursowe jury oceni zdjęcia zrobione w czasie od 1 września 2020 r. do 1 września 2021 r.

– Czekamy na zdjęcia, które zbliżą nas do aktualnych wydarzeń i pokażą je z innej perspektywy. Wśród nadesłanych prac będziemy szukać mocnych, zaangażowanych historii, również tych najbardziej osobistych – mówi Beata Łyżwa-Sokół, szefowa Działu Foto „Gazety Wyborczej” i przewodnicząca jury konkursu.

Zgłoszenia do Konkursu im. Krzysztofa Millera można nadsyłać do 28 października 2021 r. za pomocą formularza umieszczonego pod adresem www.wyborcza.pl/nagrodakrzysztofamillera.

Comments

comments

290
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...