„Gazeta Wyborcza” i Kulczyk Foundation polecają „Mądre bajki z całego świata”

Redakcja PR - 05.06.2017
81

„Gazeta Wyborcza” i Kulczyk Foundation polecają „Mądre bajki z całego świata”

Gazeta Wyborcza” przyłącza się do projektu edukacyjnego Kulczyk Foundation i dystrybuuje książeczkę z dwoma płytami „Mądre bajki z całego świata”. Dochód ze sprzedaży bajek czytanych przez znanych Polaków zostanie w całości przekazany przez Kulczyk Foundation oraz Fundację Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski na wsparcie dzieci dotkniętych problemem przemocy.

„Mądre bajki z całego świata”, które pojawią się na rynku w poniedziałek, 5 czerwca br., to 16 różnych historii dla dzieci czytanych przez m.in. Dominikę Kulczyk, Jakuba Błaszczykowskiego, Magdalenę Różczkę, Pawła Małaszyńskiego, Krzysztofa Kowalewskiego czy Wiktora Zborowskiego. Niesamowite opowieści z różnych stron świata mogą stać się podstawą do dialogu z dzieckiem – o wartościach, zrozumieniu dla innego człowieka, otwartości czy wrażliwości.

Książeczka z dwoma płytami CD i naklejkami kosztuje 9,99 zł i będzie dostępna w najlepszych salonach prasowych sieci: EMPIK, Garmond, Inmedio, Kolporter, Media Star, Relay, RUCH, Top Press, Świat Prasy, Tobacco Press, Trafika, Żabka oraz na Kulturalnysklep.pl i na Empik.com.

Więcej o projekcie można znaleźć na stronie kulczykfoundation.org.pl/bajki.

Comments

comments

81
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...