„Gazeta Przedwyborcza” w milionowym nakładzie od poniedziałku w całej Polsce

Informacja Prasowa - 04.10.2019
40

"Gazeta Przedwyborcza" w milionowym nakładzie od poniedziałku w całej Polsce

Od  poniedziałku, 7 października br. milion egzemplarzy bezpłatnej „Gazety Przedwyborczej” otrzymają mieszkańcy ponad 100 polskich miejscowości. Wydanie, przygotowane przez redakcję „Gazety Wyborczej” w związku z nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi, będzie rozdawane m.in. na dworcach i w centrach miast.

Zły stan służby zdrowia, w szkole strajki zamiast lekcji, rosnące ceny żywności czy propaganda państwowych mediów – m.in. o tym będzie można przeczytać w „Gazecie Przedwyborczej”. To 8-stronicowy raport redakcji „Gazety Wyborczej”, który podsumowuje ostatnie 4 lata rządów oraz przewiduje możliwe konsekwencje dla Polski zbliżającego się głosowania na posłów i senatorów.

 – Możliwe, że o wielu skandalach nie wiecie. Możliwe, że nie wierzycie. Rządowa propaganda albo je przemilcza, albo przekręca, albo błyskawicznie zmienia temat i atakuje opozycję. Kłamstwo idące w górę stało się polską normą. Władza prowadzi z nami dezinformacyjną wojnę. Dlatego wydaliśmy „Przedwyborczą”. Poznaj prawdę, pomyśl i głosuj – napisał we wstępie do wydania Piotr Stasiński, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”.

Milion egzemplarzy „Gazety Przedwyborczej” będzie dystrybuowanych do 11 października br., czyli ostatniego dnia przed ciszą wyborczą w ponad 100 polskich miejscowościach. Otrzymają je bezpłatnie przechodnie m.in. na dworcach, w centrach miast i okolicach galerii handlowych.

Redaktorem prowadzącym wydanie jest Piotr Głuchowski. Makietę i układ wydania przygotował zespół graficzny „Gazety Wyborczej”, a jej dział marketingu zajął się promocją gazety w mediach społecznościach i na stronach Wyborcza.pl.

 

Comments

comments

40
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...