„Gazeta Polska przed wyborami” w dwumilionowym nakładzie od środy

Informacja Prasowa - 07.10.2019
280

"Gazeta Polska przed wyborami" w dwumilionowym nakładzie od środy

Od środy, 9 października 2019 roku, „Gazeta Polska” rozda dwa miliony egzemplarzy bezpłatnego dodatku do „Gazety Polskiej”. Wydanie specjalne trafi do rąk czytelników przed wyborami. „Poznaj prawdę. Nie daj się oszukać” – czytamy na okładce tygodnika.

O akcji „Gazety Polskiej” poinformował na Twitterze redaktor naczelny tygodnika Tomasz Sakiewicz. „Rozdamy dwa miliony egzemplarzy wydania specjalnego” – dodał w poście, załączając do niego okładkę przedwyborczego wydania.

Na stronie tytułowej widzimy uśmiechniętego Grzegorza Schetynę, Małgorzatę Kidawę-Błońską oraz Sławomira Neumanna. Nad ich głowami widnieje napis „Poznaj prawdę. Nie daj się oszukać”.

„Piszemy o tym, co media chroniące opozycję chcą ukryć przed wyborcami. Demokracja ma sens tylko wtedy, gdy obywatele mają dostęp do informacji o działaniach partii politycznych. (…) Musimy głosować uzbrojeni w rzetelną wiedzę, by pokazać Sławomirowi Neumannowi i jego Platformie, że polscy wyborcy to ludzie świadomi, a nie jak twierdzi Neumann – g*wno się interesują” – napisano na dole okładki.

źródło: NaTemat.pl

 

 

Comments

comments

280
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...