Gazeta.pl zaprasza na Pet Lovers – wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli czworonogów

Informacja Prasowa - 22.05.2019
298

Gazeta.pl zaprasza na Pet Lovers – wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli czworonogów

Już w najbliższą sobotę, 25 maja br. w warszawskiej siedzibie Agory (ul. Czerska 8/10) odbędzie się Pet Lovers – święto wszystkich wielbicieli i opiekunów czworonogów. Podczas wydarzenia zaprezentują się m.in. producenci karm oraz akcesoriów dla zwierząt.
W doborze odpowiednich produktów uczestnikom Pet Lovers pomogą eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące pielęgnacji czworonogów. Do dyspozycji odwiedzających będą także profesjonalni behawioryści, którzy podpowiedzą jak pracować ze zwierzętami oraz w jaki sposób reagować na niepokojące zachowanie psów i kotów. Specjaliści poprowadzą również warsztaty dla dzieci z profilaktyki pogryzień oraz zajęcia z posłuszeństwa skierowane do opiekunów i ich czworonożnych pupilów. Odwiedzający wydarzenie będą mieli też okazję obejrzeć pokaz codziennego posłuszeństwa psa w wykonaniu profesjonalnych trenerów i ich podopiecznych.
Organizatorzy zaprosili na wydarzenie dietetyka, który wygłosi prelekcję w zakresie diety i prawidłowego żywienia zwierząt. Dla wielbicieli kotów przygotowane zostały warsztaty z tworzenia zabawek dla mruczków, a wśród zaproszonych specjalistów będą też przedstawiciele groomerów, którzy zaprezentują, jak fachowo pielęgnować zwierzęta.
Na Pet Lovers znajdą coś dla siebie także przyszli właściciele zwierząt – na stoisku Schroniska na Paluchu, Stowarzyszenia Przyjaciół Fretek oraz Stowarzyszenia Pomocy Królikom będzie można poznać zarówno procedury adopcyjne, jak i zwierzęta poszukujące domów.
Więcej informacji o wydarzeniu oraz pełny program można znaleźć na stronie Petlovers.Gazeta.pl i na Facebooku.

Comments

comments

298
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...