Gazeta.pl: zagrajmy dla WOŚP jeden dzień dłużej!

Jerzy Ciszewski - 18.01.2019
255

Gazeta.pl: zagrajmy dla WOŚP jeden dzień dłużej!

Gazeta.pl: zagrajmy dla WOŚP jeden dzień dłużej!

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku, redakcja Gazeta.pl postanowiła pokazać swoją solidarność z Orkiestrą i zachęcić internautów do zbiórki pieniędzy „o jeden dzień dłużej” – w najbliższą niedzielę, 20 stycznia br.

– Nie pozwólmy wygrać złu i nienawiści, zwłaszcza teraz. My Polacy mamy w sercach ogromne pokłady dobra i umiemy się nim dzielić. Zróbmy to jeszcze raz, jeszcze jeden dzień dłużej, w tę niedzielę. I do końca świata – tak redakcja Gazeta.pl będzie zachęcała swoich czytelników do dodatkowej zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem #JedenDzieńDłużej.

W niedzielę, 20 stycznia br. Gazeta.pl po raz kolejny będzie zachęcała internautów do przekazywania pieniędzy dla WOŚP, kierując ich na stronę Fundacji umożliwiającą wpłaty. Redakcja zaprezentuje też aukcje na rzecz Orkiestry, na których w dalszym ciągu trwa licytacja.

Gazeta.pl przypomni również teksty o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – m.in. wywiad z prof. Marianem Zembalą i wideo-rozmowę z prof. Bohdanem Maruszewskim. Redakcja jeszcze raz pokaże, na co w ostatnim finale zbierała Orkiestra, jak dużo udało się zebrać i przedstawi historie osób, którym pomogła Fundacja.

Podczas tegorocznego, 27. Finału WOŚP Gazeta.pl po raz kolejny zbierała fundusze do wirtualnej puszki na Siepomaga.pl – czytelnicy portalu przekazali za jej pośrednictwem 128 666 zł.

Comments

comments

255
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...