Gazeta.pl proponuje nowe podejście do informowania o pandemii

Informacja Prasowa - 27.03.2020
85

Gazeta.pl proponuje nowe podejście do informowania o pandemii

Redakcja portalu Gazeta.pl rozpoczęła tworzenie „Innego #Koronanewslettera”, który trafia do zapisanych użytkowników w każdy wtorek. To wyjątkowy mailing przeznaczony dla osób, które są zainteresowane poznawaniem szerszego kontekstu aktualnej sytuacji, a także szukają oderwania od natłoku informacji o pandemii koronawirusa.
Na rynku jest dużo 100-procentowo informacyjnych newsletterów i nie chcieliśmy powtarzać tego formatu. Tym bardziej, że czytelnicy w ramach naszych badań jakościowych sygnalizują już zmęczenie nadmiarem informacji o rozwoju pandemii – mówi Rafał Madajczak z Gazeta.pl, który koordynuje projekt.

W nowym newsletterze Gazeta.pl czytelnicy znajdą z jednej strony treści prezentujące szersze spojrzenie na pandemię – na przykład w wywiadach Grzegorza Sroczyńskiego, a z drugiej strony newsy „ku pokrzepieniu serc” – m.in. o oddolnych akcjach społecznych. Stałym elementem newslettera jest też sekcja „Newsy bez wirusa”, w której redakcja proponuje czytelnikom najlepsze materiały z serwisu Weekend.Gazeta.pl.

„Inny #Koronanewsletter” jest wysyłany raz w tygodniu – w każdy wtorek i uzupełnia newsletterowe portfolio Gazeta.pl z flagowym „Zielonym Newsletterem” Patryka Strzałkowskiego na temat zmian klimatycznych.

Newsletter będzie promowany we wszystkich serwisach Gazeta.pl, a link do zapisów będzie zamieszczany pod materiałami redakcyjnymi.

Na „Inny #Koronanewsletter” można zapisać się na stronie: https://newslettery.gazeta.pl/.

 

Comments

comments

85
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...