Gamer Jacob dołącza do sieci partnerskiej TalentMedia

Informacja Prasowa - 12.07.2018
163

Gamer Jacob dołącza do sieci partnerskiej TalentMedia

Do sieci partnerskiej TalentMedia dołączył gamer Jacob. Jacob to młody twórca, który podbija polską scenę YouTube grając w najpopularniejszą obecnie grę na świecie – Fortnite. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca jego kanał zdobył ponad 67 tys. stałych widzów i na tę chwilę subskrybuje go przeszło 350 tys. osób. Widzowie Jacoba chętnie oglądają organizowane przez niego filmy i live stream`y. Charyzma Kuby, jego poczucie humoru oraz świetny kontakt z widzem gwarantują oglądającym rozrywkę na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia są bardzo wysokie umiejętności Jacoba w Fortnite, które wykorzystuje w swoich materiałach.

– Postanowiłem wykorzystać swój wolny czas i stworzyć pierwsze materiały z Fortnite. Sam nie spodziewałem się tak pozytywnego odbioru ze strony widzów i szybkiego wzrostu popularności mojego kanału. W tych okolicznościach potrzebowałem wsparcia doświadczonego i profesjonalnego zespołu, który pomoże mi w rozwoju. I tak nawiązaliśmy współpracę z TalentMedia. – komentuje Jakub Wrotniak, twórca kanału Jacob.

– Liczba subskrybentów kanału Jacoba przekroczyła 350 tys. Ten błyskawiczny wzrost oglądalności kanału Kuby to zasługa jego talentu jako gracza, łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością i niesamowita popularność gry Fortnite. Jestem przekonana, że już wkrótce będziemy mogli razem świętować 500 tys. a następnie 1 mln subskrypcji – podsumowuje Lidija Vukić, Managing Partner w TalentMedia.

Po dołączeniu do sieci kanału Jacoba, w TalentMedia na tę chwilę zrzeszonych jest przeszło 100 kanałów, które łącznie 26,5 mln subskrypcji.

Comments

comments

163
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...