Gamer Jacob dołącza do sieci partnerskiej TalentMedia

Informacja Prasowa - 12.07.2018
90

Gamer Jacob dołącza do sieci partnerskiej TalentMedia

Do sieci partnerskiej TalentMedia dołączył gamer Jacob. Jacob to młody twórca, który podbija polską scenę YouTube grając w najpopularniejszą obecnie grę na świecie – Fortnite. Tylko w ciągu ostatniego miesiąca jego kanał zdobył ponad 67 tys. stałych widzów i na tę chwilę subskrybuje go przeszło 350 tys. osób. Widzowie Jacoba chętnie oglądają organizowane przez niego filmy i live stream`y. Charyzma Kuby, jego poczucie humoru oraz świetny kontakt z widzem gwarantują oglądającym rozrywkę na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia są bardzo wysokie umiejętności Jacoba w Fortnite, które wykorzystuje w swoich materiałach.

– Postanowiłem wykorzystać swój wolny czas i stworzyć pierwsze materiały z Fortnite. Sam nie spodziewałem się tak pozytywnego odbioru ze strony widzów i szybkiego wzrostu popularności mojego kanału. W tych okolicznościach potrzebowałem wsparcia doświadczonego i profesjonalnego zespołu, który pomoże mi w rozwoju. I tak nawiązaliśmy współpracę z TalentMedia. – komentuje Jakub Wrotniak, twórca kanału Jacob.

– Liczba subskrybentów kanału Jacoba przekroczyła 350 tys. Ten błyskawiczny wzrost oglądalności kanału Kuby to zasługa jego talentu jako gracza, łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością i niesamowita popularność gry Fortnite. Jestem przekonana, że już wkrótce będziemy mogli razem świętować 500 tys. a następnie 1 mln subskrypcji – podsumowuje Lidija Vukić, Managing Partner w TalentMedia.

Po dołączeniu do sieci kanału Jacoba, w TalentMedia na tę chwilę zrzeszonych jest przeszło 100 kanałów, które łącznie 26,5 mln subskrypcji.

Comments

comments

90
Komentarze
Sonda

Czy nagrody branżowe przynoszą agencjom PR, oprócz prestiżu, korzyści biznesowe??

Loading ... Loading ...