Gala wręczenia nagród Kreatura 2021 już 25 listopada. Kto otrzyma statuetkę?

Informacja Prasowa - 23.11.2021
228

Gala wręczenia nagród Kreatura 2021 już 25 listopada. Kto otrzyma statuetkę?

Gala wręczenia nagród Kreatura 2021 już 25 listopada. Kto otrzyma statuetkę?

Już w najbliższy czwartek (25 listopada) o godzinie 19:30 odbędzie się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji.  Agencje, domy mediowe i freelancerzy powalczą o statuetkę Kreatury 2021 w 25 kategoriach konkursowych. Transmisję LIVE z wydarzenia będzie można obejrzeć na Facebooku Media Marketing Polska (MMP).

Kreatura to ogólnopolski konkurs kreatywny. Wydarzenie od lat organizuje redakcja magazynu „Media Marketing Polska” – najstarszego miesięcznika w Polsce poświęconego mediom i reklamie.

Tegoroczna edycja konkursu okazała się wyjątkowa nie tylko pod względem liczby „25”, która określa zarówno numer edycji, jak i liczbę kategorii konkursowych czy datę gali wręczenia nagród. Kreatura 2021 jest wyjątkowa przede wszystkim przez wzgląd na rekordową liczbę zgłoszeń. Jury pod przewodnictwem Karoliny Witeckiej (co-owner i CEO agencji Cut The Mustard) oceniało 176 prac konkursowych (najwięcej dotychczas), spośród których wybrano 62 projekty nominowane do statuetki. Prace były oceniane pod kątem oryginalności i innowacyjności pomysłu oraz ponadprzeciętnej jakości wykonania.

Wśród nominowanych do nagrody znalazły się duże agencje takie jak Publicis Worldwide Polska, Leo Burnett czy Mindshare. Nie zabrakło też agencji niezależnych jak m.in. Digital Kingdom, Oxymoron, Nieagencja.

„Tradycyjne” kategorie konkursowe takie jak m.in. „OOH”, „Digital” czy „Radio” uzupełniono o dwie nowe – „Podcasty” i „Gaming”. Warto wspomnieć, że do tej pierwszej można było się zgłosić bezpłatnie. Nie zabrakło też kategorii dla młodych – Kreartura X, do której brief stworzyła Skoda Polska.

Rekordowa liczba zgłoszeń do Kreatury świadczy o dobrej kondycji branży, mimo trudnego, pandemicznego roku. Także pod względem kreacji jest to dobry rok. Pomimo komplikacji wynikających z pracy zdalnej czy hybrydowej – agencje i marketerzy pokazali świetne, dopracowane pomysły, a w wielu przypadkach “nowa normalność” stała się inspiracją dla dobrych projektów podsumowuje Tomasz Wygnański, redaktor naczelny „Media Marketing Polska”.

Kto otrzyma statuetkę? Tego dowiemy się już w najbliższy czwartek. Transmisję na żywo z gali wręczenia nagród #Kreatura2021 będzie można śledzić od godziny 19:30 na fanpage Media Marketing Polska: https://www.facebook.com/MMPonline

Lista nominowanych jest dostępna na stronie: www.kreatura.pl

Bio:

Konkurs Niezależnej Kreacji Kreatura organizowany jest od 1996 r. przez najstarszy ogólnopolski tytuł branżowy „Media Marketing Polska”, wydawnictwo – VFP Communications Ltd. Celem konkursu jest wyróżnienie i uhonorowanie twórców polskiej sztuki reklamowej, m.in. agencji reklamowych full service, sieciowych i niesieciowych, agencji marketingu zintegrowanego, BTL oraz interaktywnych, a także domów mediowych, studio filmowych, fotograficznych i graficznych oraz indywidualnych twórców branży marketingowej (freelancerów).

„Media Marketing Polska” to magazyn poświęcony mediom, reklamie i marketingowi. Stanowi obszerne źródło informacji na temat nowych produktów, systemów dystrybucji, innowacji marketingowych, działań promocyjnych oraz różnych technik sprzedaży. Informuje o agencjach reklamowych, klientach, dla których pracują, nowych kampaniach i przetargach.

Wydawcą miesięcznika „Media Marketing Polska”, „MMPOnline”, „Handel”, „Handel Extra” i „Food Service”/Ouichef.pl jest VFP Communications LTD (część niemieckiego koncernu Deutcher Fachverlag Media Group) – jeden z największych niezależnych wydawców specjalistycznych w Europie; dostarcza profesjonalnych informacji osobom decyzyjnym z trzech segmentów rynku B2B: Media/Agencje, FMCG, HoReCa.  VFP Communications jest też organizatorem branżowych konferencji oraz konkursów reklamowych, m.in. Golden Arrow, Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych oraz Kreatura, jak również plebiscytu poświęconego branży FMCG – Hit Handlu.

Więcej informacji: www.kreatura.pl

Relacje z poprzednich edycji:   https://kreatura.pl/archiwum/

Comments

comments

228
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...