Gala plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”

Informacja Prasowa - 02.04.2019
223

Gala plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów"

Gala plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”

 „Wysokie Obcasy” zapraszają na uroczystą galę 4. edycji plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”, która odbędzie się w poniedziałek, 8 kwietnia br. w Teatrze Studio w Warszawie. Poznamy na niej laureatki tego wyjątkowego wyróżnienia – kobiety, które najbardziej poruszyły wyobraźnię redakcji magazynu oraz jego czytelników w 2018 roku.

Tegoroczna gala konkursu na „Superbohaterkę” będzie wyjątkowa, bo połączona z 20. urodzinami „Wysokich Obcasów”, które wypadają w kwietniu br. Podczas wydarzenia zostaną ogłoszone zwyciężczynie plebiscytu oraz przyznane nagrody – czytelników „Wysokich Obcasów”, a także kapituły, w skład której wchodzą m.in prof. Monika Płatek, aktorka Krystyna Kofta, wydawczyni „Wysokich Obcasów” Joanna Mosiej-Sitek oraz prezes Agory Bartosz Hojka.

Gala odbędzie się w poniedziałek, 8 kwietnia br. w warszawskim Teatrze Studio ( plac Defilad 1), rozpocznie się o godz 19.00. Poprowadzą ją Dorota Wellman i Mariusz Szczygieł. W części artystycznej wieczoru wystąpi zespół Organek oraz teatr Klancyk ze spektaklem improwizowanym, inspirowanym kultowymi tekstami z „Wysokich Obcasów”.

Zapraszamy na galę wszystkie redakcje mediowe. Zainteresowanych prosimy o kontakt w sprawie akredytacji do piątku, 5 kwietnia br. – e-mail na adres: biuroprasowe@agora.pl. Rejestracja dźwięku i obrazu oraz robienie zdjęć będzie możliwe jedynie podczas oficjalnej części rozdania nagród.

W 4. edycji konkursu redakcja sobotniego magazynu „Gazety Wyborczej” nominowała 12 niezwykłych kobiet, które w 2018 roku stały się bohaterkami artykułów opublikowanych na łamach „Wysokich Obcasów”. W gronie wyróżnionych znalazły się osoby znane szerszej publiczności, jak i kobiety, które stały się bohaterkami jedynie lokalnie. Są to m.in. ikona Solidarności Henryka Krzywonos–Strycharska, aktywistka nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla Anna Alboth, paraolimpijka, medalistka mistrzostw świata i Europy w pływaniu Karolina Hamer oraz top modelka i działaczka społeczna Anja Rubik.

Sylwetki wszystkich nominowanych bohaterek można znaleźć na Wysokieobcasy.pl/superbohaterka.

Comments

comments

223
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...