„Gala” i Radio Złote Przeboje ze wspólną audycją „O tym się mówi”

Informacja Prasowa - 19.02.2020
65

„Gala" i Radio Złote Przeboje ze wspólną audycją „O tym się mówi"

Od soboty, 8 lutego br. na antenie Radia Złote Przeboje można posłuchać nowego cyklu „O tym się mówi”. Odeta Moro wraz z redaktor naczelną magazynu „Gala” Anną Zejdler dyskutują w nim o najnowszych doniesieniach ze świata show-biznesu i kultury.

Fot. Anna Zejdler i Odeta Moro

Audycji można posłuchać w każdą sobotę aż do wakacji podczas pasma „Najlepszy weekend” – w godzinach od 11:00 do 14:00.  Z kolei Radio Złote Przeboje zagości w wybranych numerach magazynu „Gala” z cyklem felietonów lub wywiadów z gwiazdami muzyki. Wywiady publikowane w dziale „Kultura” przeprowadzać będzie Odeta Moro, dziennikarka Radia Złote Przeboje.

Anna Zejdler jest redaktor naczelną dwutygodnika „Gala”. To magazyn z segmentu people premium o międzynarodowym rodowodzie. Średnia sprzedaż magazynu wynosi blisko 47,5 tys., a poziom czytelnictwa utrzymuje na poziomie ponad 1,5 mln. „Gala” to również serwis Gala.pl (ponad 4,8 mln odsłon i 1,2 mln użytkowników w styczniu 2020 r.) i popularne profile w mediach społecznościowych. Profil @magazyngala na Instagramie to numer jeden wśród profili magazynów z segmentu people w Polsce.

Odeta Moro prowadzi audycję „Najlepszy weekend” w Radiu Złote Przeboje, nadawaną w każdą sobotę od 11:00 do 14:00. „Najlepszy weekend” to wciągające rozmowy z prawdziwymi pasjonatami oraz ludźmi ze świata muzyki i rozrywki.

Pierwszy odcinek cyklu „O tym się mówi” jest dostępny na stronie:

https://audycje.zloteprzeboje.tuba.pl/podcast/gosciem-odety-moro-byla-anna-zejdler-redaktor-naczelna-magazynu-gala/40809

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

zloteprzeboje.pl

 

Comments

comments

65
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...