Fuzja 3 serwisów w Grupie Interia. Rusza nowy Geekweek  

Informacja Prasowa - 07.10.2021
51

Fuzja 3 serwisów w Grupie Interia. Rusza nowy Geekweek  

Fuzja 3 serwisów w Grupie Interia. Rusza nowy Geekweek

6 października wystartował serwis Geekweek (Grupa Interia) w nowej odsłonie. Jest on efektem fuzji serwisów Nowe Technologie Interia, Menway oraz Geekweek. Użytkownicy znajdą w nim materiały dotyczące nowych technologii, nauki, lifestyle’u czy podróży.

Pracą połączonych redakcji kieruje Przemysław Białkowski, Dyrektor Działu Innowacje w Grupie Interia.

Stworzyliśmy wspólny newsroom i budujemy markę nowego Geekweeka. Naszym punktem wyjścia jest serwis technologiczny, ale pokazujemy, że można być geekiem też w innych dziedzinach. Od najciekawszych dokonań człowieka po fascynujące zjawiska naturalne – zaspokajamy głód wiedzy i oprócz newsów proponujemy czytelnikom również dłuższe autorskie formy  – mówi Przemysław Białkowski, Dyrektor Działu Innowacje w Grupie Interia.

Geekweek to miejsce w sieci, w którym pasja do nowych technologii i ciekawość świata łączy się z merytoryczną wiedzą. Użytkownicy znajdą tutaj naukowe ciekawostki oraz informacje o popularnych gadżetach i innowacyjnych środkach transportu. Flagowym projektem serwisu jest cykl GeekExtra. W jego ramach udostępniane są autorskie materiały premium, w tym felietony, wywiady, reportaże, kompleksowe testy i wnikliwe recenzje urządzeń czy aplikacji.

Comments

comments

51
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...