Fundacja Identitas poszukuje osoby na stanowisko Dyrektor Komunikacji

Informacja Prasowa - 22.11.2017
214

Fundacja Identitas poszukuje osoby na stanowisko Dyrektor Komunikacji

Osoba ta winna mieć co najmniej 8 lat doświadczenia w samodzielnej pracy, najlepiej w dziedzinach takich jak komunikacja, promocja kultury, dziennikarstwo, public relations, mecenat, reklama, marketing, social media. Do jej/jego zadań należeć będzie tworzenie i kierowanie całością komunikacji Fundacji i współpraca z jej partnerami. Dopuszczamy możliwość jednoczesnego zaangażowania w inny projekt z uwagi na nienormowany czas pracy (home office w znacznym zakresie).

Fundacja Identitas istnieje od 2014 roku. Jej główne przedsięwzięcia to Nagroda Identitas, konkurs stypendialny dla absolwentów i doktorantów uczelni humanistycznych, a także wspieranie czytelnictwa.

Fundacja Identitas jest niezależną instytucją pro bono. Nie jest powiązana z żadnym z koncernów medialnych czy organizacji zaangażowanych światopoglądowo.

Nagroda Identitas jest przyznawana corocznie najlepszej polskiej książce roku. Wśród laureatów i nominowanych znaleźli się m.in. Marta Kwaśnicka, Ryszard Kaczmarek, Jarosław Marek Rymkiewicz, Bogdan Podgórski, Jan Polkowski, Anna Janko, Kazimierz Orłoś, Przemysław Dakowicz czy Paweł Potoroczyn. Fundacja wspiera też młodych humanistów poprzez swój program stypendialny. Więcej o Fundacji na www.identitas.pl

Zainteresowane/ych prosimy o kontakt (i szczegółowe CV): [email protected]

Comments

comments

214
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...