FSWO – członek SBE – rekomendowany przez Poland Convention Bureau

Informacja Prasowa - 19.12.2017
284

FSWO - członek SBE - rekomendowany przez Poland Convention Bureau

Miło nam poinformować, że jeden z naszych członków, agencja eventowa FSWO Sp. z o.o., otrzymała rekomendację profesjonalnego organizatora kongresów z nadania Poland Convention Bureau.

12 grudnia 2017 r. Polska Organizacja Turystyczna (sekcja Poland Convention Bureau) ogłosiła oficjalne Rekomendacje POT na lata 2018-2020, które przyznała podmiotom wyspecjalizowanym w obsłudze kongresów i podróży motywacyjnych w Polsce. Rekomendacje przyznawane są firmom, które wykażą się doświadczeniem i przedstawią odpowiednie realizacje, w tym również rekomendacje od klientów zagranicznych, potwierdzających wyspecjalizowanie w planowaniu i organizacji wydarzeń, posiadanie odpowiedniego zaplecza technicznego oraz wyszkolonej kadry, umożliwiającej pełną realizację kongresu.

FSWO, otrzymując taką rekomendację umocniło tym samym swoją pozycję na rynku branżowym, również międzynarodowym. Certyfikowane firmy otrzymują ponadto aktywną promocję w działaniach Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej oraz zapraszani są do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez POT jak prezentacje, międzynarodowe targi branżowe, podróże studyjne, warsztaty, szkolenia.

W imieniu Stowarzyszenia Branży Eventowej, gratulujemy i życzymy powodzenia!

Comments

comments

284
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...