Foszer Sawicki z nową Dyrektor Zarządzającą. Katarzyna Ejdys – Kalwasińska na pokładzie.

Informacja Prasowa - 09.08.2017
36

Foszer Sawicki z nową Dyrektor Zarządzającą. Katarzyna Ejdys - Kalwasińska na pokładzie.

Do zespołu domu produkcyjnego dołączyła Katarzyna Ejdys – Kalwasińska, która obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego w Foszer Sawicki. Zastąpi na tym stanowisku Bartłomieja Foszera, który jako Managing Partner będzie odpowiadał za rozwój nowych produktów.

“Cieszymy się, że Kasia zdecydowała się do nas dołączyć. Jej wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej i praca przy dużych projektach są dla nas niezwykle cenne i są idealnym uzupełnieniem budowanego przez nas zespołu.” – mówi Bartłomiej Foszer.

Ejdys – Kalwasińska będzie odpowiadać za budowę i realizację strategii firmy oraz rozwój biznesu.

Katarzyna Ejdys-Kalwasińska z branżą związana jest od ponad 10 lat. Przez ostatnie kilka lat związana była z Publicis Media, pracowała w domu mediowym Zenith i LiquidThread. Jako Head of Newcast w Zenith, a następnie Account Director i Product Lead w LiquidThread odpowiedzialna była za Client Service, wdrażanie nowych Produktów Contentowych oraz zespół Influencer Marketingu. Wcześniej związana była m.in. z agencją K2. Realizowała projekty dla takich Klientów jak: Lorenz Bahlsen, L’Oreal Polska, Daimler, Reckitt Benckiser czy PZU.

O Foszer Sawicki – dom produkcyjny specjalizujący się w produkcji wideo na potrzeby kampanii ATL i kampanii digital. Klientami domu produkcyjnego są zarówno agencje (Havas, LiquidThread), domy mediowe (MEC, MediaCom, ZenithOptimedia), jak i klienci końcowi (Adidas, Rexona, Skoda).

Comments

comments

36
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...