Foszer Sawicki wzmacnia zespół produkcyjny

Informacja Prasowa - 18.05.2017
179

Foszer Sawicki wzmacnia zespół produkcyjny.

Po przeprowadzonym rebrandingu, dom produkcyjny powiększa swój zespół produkcyjny o nowe osoby. 

To część naszej strategii, dzięki której chcemy stworzyć silny zespół profesjonalistów, gotowych do pracy przy najbardziej skomplikowanych i wymagających projektach. Dlatego też szukamy osób o ugruntowanej pozycji i doświadczeniu. – mówi Bartłomiej Foszer, Managing Director domu produkcyjnego.

Nad całością zespołu jako Head of Production czuwa Monika Jaworska, która do Foszer Sawicki przeszła z grupy Leo Burnett gdzie pracowała przy kampaniach Orange, T-mobile, Heineken, Samsung, Alior Bank czy MetLife. Odpowiada za zarządzanie pracą zespołu i kontakty z klientem.

Monika Jaworska

Monika Jaworska

Kolejną osobą, która przeszła do Foszer Sawicki jest Ewa Paradowska, wcześniej związana z Chimney Poland. Jako kierowniczka postprodukcji odpowiadała głównie za projekty fabularne oraz telewizyjne dla takich klientów jak Canal+, Discovery, TVN Turbo, Studio Munka czy Kino Świat. Będzie odpowiadać za projekty animacyjne i całość postprodukcji.

Ewa Paradowska

Ewa Paradowska

Zespół powiększył się także o Łukasza Tomasza Kołtunowicza – reżysera i doświadczonego producenta, mającego na swoim koncie współpracę z TVN, TVN Turbo TVN Style, TVP, TLC, czy Huawei. W Foszer Sawicki ma być odpowiedzialny za produkcje ATLowe. Ostatnim członkiem zespołu został Piotr Gerke – nowy kierownik produkcji, wcześniej związany z warszawskim Prime Time, w którym pracował przy produkcjach dla Multimedia Polska, Netii, czy Play.

Łukasz Tomasz Kołtunowicz

Łukasz Tomasz Kołtunowicz

Piotr Gerke

Piotr Gerke

Comments

comments

179
Komentarze
Sonda

Czy weryfikujesz informacje znalezione w sieci przed ich udostępnieniem??

Loading ... Loading ...