Foszer Sawicki wzmacnia zespół produkcyjny

Informacja Prasowa - 18.05.2017
208

Foszer Sawicki wzmacnia zespół produkcyjny.

Po przeprowadzonym rebrandingu, dom produkcyjny powiększa swój zespół produkcyjny o nowe osoby. 

To część naszej strategii, dzięki której chcemy stworzyć silny zespół profesjonalistów, gotowych do pracy przy najbardziej skomplikowanych i wymagających projektach. Dlatego też szukamy osób o ugruntowanej pozycji i doświadczeniu. – mówi Bartłomiej Foszer, Managing Director domu produkcyjnego.

Nad całością zespołu jako Head of Production czuwa Monika Jaworska, która do Foszer Sawicki przeszła z grupy Leo Burnett gdzie pracowała przy kampaniach Orange, T-mobile, Heineken, Samsung, Alior Bank czy MetLife. Odpowiada za zarządzanie pracą zespołu i kontakty z klientem.

Monika Jaworska

Monika Jaworska

Kolejną osobą, która przeszła do Foszer Sawicki jest Ewa Paradowska, wcześniej związana z Chimney Poland. Jako kierowniczka postprodukcji odpowiadała głównie za projekty fabularne oraz telewizyjne dla takich klientów jak Canal+, Discovery, TVN Turbo, Studio Munka czy Kino Świat. Będzie odpowiadać za projekty animacyjne i całość postprodukcji.

Ewa Paradowska

Ewa Paradowska

Zespół powiększył się także o Łukasza Tomasza Kołtunowicza – reżysera i doświadczonego producenta, mającego na swoim koncie współpracę z TVN, TVN Turbo TVN Style, TVP, TLC, czy Huawei. W Foszer Sawicki ma być odpowiedzialny za produkcje ATLowe. Ostatnim członkiem zespołu został Piotr Gerke – nowy kierownik produkcji, wcześniej związany z warszawskim Prime Time, w którym pracował przy produkcjach dla Multimedia Polska, Netii, czy Play.

Łukasz Tomasz Kołtunowicz

Łukasz Tomasz Kołtunowicz

Piotr Gerke

Piotr Gerke

Comments

comments

208
Komentarze
Sonda

Czy nagrody branżowe przynoszą agencjom PR, oprócz prestiżu, korzyści biznesowe??

Loading ... Loading ...