Formula 1 w Motowizji

Redakcja PR - 27.11.2018
246

Nowe programy na antenie stacji

Formula 1™ to kolejna seria wyścigowa, która znajdzie swoje miejsce na antenie Motowizji. Magazyny „The Inside Line” i „The Fast Lane” zadebiutują na kanale już w styczniu 2019r.

Powrót Roberta Kubicy

„The Inside Line” to cotygodniowy magazyn, o wydarzeniach ze świata F1™. Widzowie znajdą w nim nie tylko podsumowania wyścigów, ale także ciekawostki techniczne, wywiady czy plotki z padoku. W przyszłym roku w „The Inside Line” będzie można zobaczyć Roberta Kubicę, reprezentującego ekipę Williams Racing.

Polak wraca do startów w „królowej sportu motorowego” po ośmioletniej przerwie spowodowanej tragicznym wypadkiem podczas rajdu Ronde di Andorra w 2011 roku. W tym roku, z Williamsem, krakowianin brał udział w testach przedsezonowych w Hiszpanii i sezonowych na Węgrzech oraz jeździł w trzech sesjach treningowych – w Hiszpanii, Austrii i Abu Zabi.

Nowość w Motowizji

„The Fast Lane” jest serią programów ukazujących świat F1™ „od kuchni”. Będzie można w nim znaleźć wiele interesujących rozmów, historii oraz detali pokazujących przygotowanie kierowców do startów na najwyższym poziomie. Program odpowie też na pytanie dlaczego to właśnie o Formule 1 mówimy, że jest najważniejszą serią wyścigową na świecie.

„Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o zatrudnieniu Roberta Kubicy przez ekipę Williamsa na następny sezon Formuły 1. Dzięki nowym programom, które niebawem pojawią się na kanale Motowizja, widzowie będą mieli możliwość zaznajomienia się z tą serią wyścigową. Oba formaty stanowią idealne uzupełnienie naszej sportowej oferty” – powiedział Krzysztof Mikulski, prezes zarządu Motowizji.

Te dwa nowe programy pojawią się na antenie Motowizji w styczniu przyszłego roku. W sezonie 2019 Motowizja będzie kontynuowała relacjonowanie zagranicznych i krajowych serii motosportowych. Widzowie będą mogli śledzić zmagania m.in.: w Monster Energy NASCAR Cup Series, Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, OPONEO Mistrzostwach Polski Rallycross, ABB Formule E, ADAC GT Masters czy 318 IS CUP PL.

Comments

comments

246
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...