Food Truck Festival w Galerii Kazimierz

Informacja Prasowa - 05.04.2019
55

Food Truck Festival w Galerii Kazimierz

 

Food Truck Festival w Galerii Kazimierz

Wielki powrót Food Trucków po zimowej przerwie. Wielbiciele dobrej kuchni ponownie mogą skosztować ulicznych specjałów w Galerii Kazimierz. Na wygłodniałych nowych smaków czekamy od dzisiaj do niedzieli 7. kwietnia.

Bijąca rekordy frekwencji zeszłoroczna edycja zlotu food trucków zachęciła Galerię Kazimierz do ponownego zaproszenia na degustację ulicznego jedzenia. Miłośnicy kuchni z całego świata powinni być usatysfakcjonowani. Ruszamy dzisiaj o 11:00, a finał w niedzielne popołudnie.

Tym razem prócz sprawdzonych smaków – muzyka i strefa chillout. Mając nadzieję na życzliwą pogodę nad Krakowem, zapraszamy wszystkich łakomczuchów na trzy dni fantastycznej kulinarnej uczty pod chmurką. A na finał, niejako deser - po mile spędzonym weekendzie - w niedzielę o 14:00 pokaz kulinarny Maksymiliana Przybylskiego oraz koncert zespołu Hash Cookies.

Na festiwal warto przyjść z bliskimi lub grupą przyjaciół, aby wspólnie cieszyć się zarówno dobrym towarzystwem, jak i na bieżąco komentować kulinarne zdobycze. 
Serdecznie zapraszamy do Galerii Kazimierz wszystkich pasjonatów nowych smaków i wypoczynku na świeżym powietrzu!
Tym razem, w związku z przebudową placu przed Galerią, zapraszamy nietypowo od ul. Rzeźniczej.
Więcej szczegółów znajdziecie na naszym funpag’u na Facebook.

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe, działające od 2005 roku zlokalizowane w historycznym centrum Krakowa, przy ulicy Podgórskiej. Na dwóch poziomach galerii znajduje się ponad 160 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek (m.in. Zara, H&M, Reserved, Empik, Smyk, GoSport), liczne punkty usługowe i gastronomiczne, multipleks Cinema City z 10 salami kinowymi oraz market Carrefour Premium. Obiekt oferuje prawie 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej i 1500 miejsc parkingowych.
Od 2014 roku właścicielem galerii jest Invesco Real Estate. To pierwsza oraz jedna z czołowych inwestycji IRE w Polsce. Za zarządzanie galerią odpowiedzialna jest firma CBRE.Comments

comments

55
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...