Flydubai na polskim rynku

Redakcja PR - 10.04.2018
159

Flydubai na polskim rynku

W niedzielę, 8 kwietnia na polskim rynku miała swój debiut linia lotnicza ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich-Flydubai. Właśnie tego dnia na krakowskim lotnisku wylądował Boeing 737 MAX 8, co zapoczątkowało codziennie loty pomiędzy Dubajem, a stolicą Małopolski. Bezpośrednie loty z Dubaju do Krakowa mają ułatwić pasażerom przemieszczanie się pomiędzy dwoma kontynentami.

Samoloty linii lotniczych Flydubai mają kursować codziennie o godz. 18:30 z Dubaju, z lądowaniem w Krakowie o godz. 22:30. Loty powrotne mają odbywać się godzinę później.  Boeing 737 MAX wyposażony jest w klasę ekonomiczną oraz klasę biznes, gdzie pasażerowie mają do dyspozycji 10 miejsc, które można regulować i dostosowywać do pozycji leżącej. Ma to gwarantować pasażerom możliwość odpoczynku i większego komfortu podczas lotu. Ceny biletów wahają się od 8321 zł brutto w klasie biznes i od 1121 zł w klasie ekonomicznej w obie strony.

Flydubai jest tańszym odpowiednikiem arabskich linii lotniczych Emirates Airline. Założyciele linii podają, że w zeszłym roku mieli okazję obsłużyć ponad 12 mln pasażerów. W siatce połączeń przewoźnika wchodzi ponad 100 tras na całym świecie, ponad 20 w Europie. 10 kwietnia Flydubai oficjalnie rozpoczyna połączenie pomiędzy Dubajem i Dubrownikiem.

Dzięki współpracy Flydubai i Emirates pasażerowie mają możliwość przelotu do najdalszych zakątków świata w systemie code-share – na jednym bilecie, z zachowaniem limitów bagażowych i wchodzącego w skład biletu posiłku na pokładzie samolotu.

 

Na podstawie: https://businessinsider.com.pl/firmy/strategie/nowe-polaczenie-flydubai-krakow-dubaj/23wnkm6

Comments

comments

159
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...