Firma Poly rozpoczyna kampanię „All Together” prezentując integracyjną wizję równości

Informacja Prasowa - 18.02.2022
189

Firma Poly rozpoczyna kampanię „All Together” prezentując integracyjną wizję równości

Firma Poly rozpoczyna kampanię „All Together” prezentując

integracyjną wizję równości

Rozwiązania i usługi firmy Poly oparte na sztucznej inteligencji zapewniają hybrydowym zespołom równość podczas spotkań, umożliwiając przy tym odpowiednie funkcjonowanie biznesu z dowolnej lokalizacji.

– Firma Poly (NYSE: POLY) uruchamia kampanię „All Together”, która ma inspirować firmy do wyjścia poza ograniczenia przestrzeni fizycznej i umożliwienia zespołom współpracy, niezależnie od ich lokalizacji. Kampania będzie prowadzona na platformach cyfrowych oraz społecznościowych, aby podkreślić, że każda osoba w zespole może być wyraźnie widziana i słyszana.

W ramach kampanii Poly stworzy bibliotekę zasobów, w tym webinaria i infografiki, które pomogą liderom zespołów i działom IT przekształcić interakcje hybrydowe w bezproblemowe doświadczenia współpracy. Pierwszym z nich jest ebook „Meeting Equality – the Key to Your Hybrid Work Environment”, który przedstawia kroki, jakie organizacje powinny podjąć, aby sprostać wymaganiom związanym ze współczesnym miejscem pracy.

„W mgnieniu oka zmieniły się podstawy komunikacji biznesowej. Kiedyś codziennością były bezpośrednie spotkania i uściski dłoni, teraz zostały zastąpione światem wirtualnym” – powiedział John Goodwin, senior vice president, public affairs w firmie Poly. – „Firma Poly zapewnia, że każdy może być częścią rozmowy, na dowolnej platformie, z dowolnego miejsca, przy zachowaniu całkowitej równości. Pomagamy firmom wymazać dystans we współpracy, nawet jeśli kontakt fizyczny nie jest obecnie możliwy oraz wzmocnić wymianę pomysłów do tego stopnia, że nikt nie zastanawia się już, czy były one przedstawione na ekranie, czy w Sali” – dodaje ekspert.

W miarę jak zmienia się świat i sposób pracy ludzi, technologia umożliwia wyrównanie szans i zapewnienia, że każdy może czuć się częścią rozmowy. Poly rozumie, że organizacje nie mogą sobie pozwolić na przegapienie momentu i dobrego pomysłu – dlatego też firma i jej partnerzy dostarczają technologię integracyjną, która zbliża ludzi do siebie dzięki wyjątkowemu sprzętowi, oprogramowaniu, usługom i analityce. Poprzez wykorzystanie inteligentnych funkcji, takich jak NoiseBlockAI i technologie Acoustic Fence, rozwiązania wideo i audio od Poly sprawiają, że udział e-spotkaniu jest intuicyjny i bezproblemowy.

Innowacyjne produkty i usługi firmy Poly płynnie współpracują w zakresie wideokonferencji opartych na chmurze, aby dostarczyć kompleksowe rozwiązania – takie, które oferują elastyczność i wybór. Urządzenia i usługi w dużym stopniu przyczyniają się do ewolucji pracy hybrydowej poprzez wdrażanie narzędzi, które umożliwią bardziej sprawiedliwe doświadczenia ze spotkań.

 

Comments

comments

189
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...