Firma Candy współpracuje ze studiem kulinarnym CookUp

Informacja Prasowa - 25.04.2019
15

Firma Candy współpracuje ze studiem kulinarnym CookUp

Marka Candy, oferująca sprzęt AGD, rozpoczęła długoterminową współpracę ze studiem kulinarnym CookUp przy ulicy Racławickiej w Warszawie, stając się jego Partnerem. Od teraz uczestnicy warsztatów będą mogli zapoznać się z funkcjami dostępnymi w nowoczesnych sprzętach Candy.

Studio zostało wyposażone w urządzenia Candy do zabudowy, takie jak: piekarniki, płyty indukcyjne, zmywarka, lodówki, a także pralka i suszarka. W studio kulinarnym CookUp znajdują się flagowe produkty firmy, które umożliwiają m.in. łączność Wi-Fi (np. płyta indukcyjna  Candy CTP644SCWIFI), czy pieczenie na parze i czyszczenie pyrolizą (np. piekarnik Candy FCPKS826XL/E).

Nawiązaliśmy współpracę z marką Candy, ponieważ chcemy dać naszym Klientom możliwość pracy na sprzętach wysokiej jakości i umożliwić dostęp do nowoczesnych funkcji, jak np. pieczenie z wykorzystaniem pary. Ze względu na różnorodność warsztatów i ich dużą częstotliwość w naszym studiu, najważniejsze dla nas są duże możliwości wykorzystania urządzeń, łatwość ich obsługi i ich niezawodność – mówi Jakub Mielniczuk z CookUp.

Współpraca z CookUp ułatwi firmie Candy prezentowanie swoich urządzeń kontrahentom oraz przedstawicielom mediów. Firma planuje przeprowadzać warsztaty dla współpracowników oraz dziennikarzy.

Zdecydowaliśmy się na współpracę ze studiem kulinarnym, gdyż chcielibyśmy, aby szersze grono użytkowników miało możliwość przetestowania naszych nowoczesnych urządzeń. Dokładne zapoznanie się z produktami z pewnością ułatwi dokonanie zakupu wymarzonego sprzętu, który spełni nasze oczekiwania. Cieszymy się, że zaprezentujemy swoje możliwości uczestnikom wydarzeń organizowanych w tym studio – komentuje Daniel Malak, Country Manager Candy Hoover Polska.

W studiu oprócz urządzeń do wyposażenia kuchni znajdą się także sprzęty
z kategorii pralnictwa, tak aby zaprezentować także funkcje inteligentnych pralek oraz suszarek marki Candy.

Comments

comments

15
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...