Finał Wielkiego Testu z Klasyki Rocka i jesienna ramówka w Rock Radiu

Informacja Prasowa - 27.08.2021
99

Finał Wielkiego Testu z Klasyki Rocka i jesienna ramówka w Rock Radiu

Finał Wielkiego Testu z Klasyki Rocka i jesienna ramówka w Rock Radiu

W najbliższy piątek, 27 sierpnia 2021 r. Rock Radio rozegra finał Wielkiego Testu z Klasyki Rocka – program nadawany będzie na żywo z plenerowego studia w warszawskim Hard Rock Cafe. W ostatnim etapie wakacyjnej zabawy stacji, która wspiera Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, wezmą udział słuchacze i zaproszeni goście, m.in. Wojtek Cugowski i Daria Widawska. A już w środę, 1 września na antenę Rock Radia po letniej przerwie powrócą ulubione audycje słuchaczy, np. poranne „Powstanie Rock Radia” i rozmowy pod hasłem „Niezły gość”. 3 września poznamy też zwycięzcę Festiwalu Klasyki Rocka – zespół wybrany spośród 9 finalistów nagra własną płytę w Akademii Rocka i wystąpi na scenie z zespołem IRA.

 
Rock Radio po raz trzeci organizuje finał Wielkiego Testu z Klasyki Rocka. W piątek, 27 sierpnia w Hard Rock Cafe w Warszawie słuchacze rozgłośni, którzy zakończyli wakacyjne eliminacje z największą liczbą punktów, wezmą udział w rozgrywce na żywo razem z zaproszonymi gośćmi. Swój udział w zabawie potwierdzili: Wojtek Cugowski, ubiegłoroczny uczestnik zwycięskiej drużyny, który będzie bronił tytułu mistrza, a także Adam Wolski z Golden Life i Daria Widawska. Laureaci zabawy przekażą czek na 3000 zł Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.
Finału Wielkiego Testu z Klasyki Rocka będzie można słuchać na żywo z plenerowego studia stacji w Warszawie od godziny 15:00.
Natomiast we wrześniu do ramówki Rock Radia – po wakacyjnej przerwie – powrócą ulubione audycje słuchaczy. Już 1 września rano stacja zaprosi wszystkich na „Powstanie Rock Radia”, które prowadzi niezmiennie Jan Bajorek. W audycji nadal będzie rozgrywana kultowa już zabawa „Rebus Jebus”, w której za odgadnięcie dźwiękowej zagadki można zgarnąć satysfakcję. W każdy piątek od 9:00 do 10:00 słuchacze będą mogli dodatkowo oglądać transmisję na żywo „Powstania” ze studia Rock Radia.
W jesiennej ramówce stacji swoje miejsce będzie mieć też „Przystanek Klasyka Rocka” – program nadawany w godz. 10:00 – 18:00 poprowadzą znani odbiorcom Michał Żołądkowski i Tomasz Obertyn. W audycji pojawi się rockowe kalendarium „W mgnieniu rocka”, a słuchacze będą mogli starać się o tytuł Rockendrollowca Dnia, zgłaszając swój wyczyn zasługujący na ten tytuł.
Co piątek od 14:00 do 18:00 Rock Radio nadawać będzie program z plenerowego studia w Hard Rock Cafe w Warszawie.
Gospodarzem „Klasycznego wieczoru”, obecnego na antenie od 18:00 do 22:00, będzie Tomasz Miara. Przypomni on słuchaczom m.in. największe wyskoki gwiazd rocka w cyklu „Rock nie wyrok” oraz 100 najlepszych albumów w historii rocka. Zaś po 22:00 do Rock Radia powrócą rozmowy z zaproszonymi gośćmi w audycji „Niezły Gość”.
Dodatkowo, 3 września br. Rock Radio podsumuje swoją wyjątkową akcję – Festiwal Klasyki Rocka. 9 zespołów wybranych przez słuchaczy stacji w każdy piątek wakacji prezentowało się na scenie w warszawskim Hard Rock Cafe. 30 sierpnia br. ruszy głosowanie na wykonawców na rockradio.pl, a laureata akcji poznamy 3 września. Swój werdykt wyda też jury festiwalu, w którym zasiadają: Artur Gadowski z zespołu Ira, dyrektor Akademii Rocka Maciej Michniewicz, dyrektor marketingu Hard Rock Cafe Jakub Ukowski, dyrektor muzyczny Grupy Radiowej Agory Krzysztof Janur i szefowa anteny Rock Radia Małgorzata Kierat.
Nagroda główną dla zwycięzcy Festiwalu Klasyki Rocka to możliwość nagrania własnej płyty w Akademii Rocka oraz występ na scenie z zespołem IRA. Więcej informacji – na rockradio.pl.

Rock Radio promuje finał Wielkiego Testu z Klasyki Rocka oraz Festiwal Klasyki Rocka na antenie, na stronie rockradio.pl i na profilu Rock Radia na Facebooku.

W podobny sposób wspierane będą programy z jesiennej ramówki stacji.

Comments

comments

99
Komentarze
Sonda

Czy przypadek jazdy autem po alkoholu, dokonanej przez Beatę Kozidrak, będzie miał wpływ na jej dalszą karierę ??

Loading ... Loading ...