Finał Antyfestu Antyradia 2019

Informacja Prasowa - 28.05.2019
141

Finał Antyfestu Antyradia 2019

Blisko trzysta rockowych kapel z całej Polski zgłosiło się do tegorocznego Antyfestu Antyradia. Sześćdziesiąt uzyskało nominacje redakcji i walczyło o głosy słuchaczy i internautów. 7 czerwca pięć z nich zagra na żywo podczas finałowego koncertu w Zabrzu. Gościem specjalnym wieczoru będzie Nocny Kochanek.

Internetowe głosowanie zakończyło się 26 maja. Pięciu finalistów tego największego w Polsce rockowego przeglądu talentów poznamy już 3 czerwca. Cztery dni później zaprezentują się publiczności podczas koncertu w klubie C.K. Wiatrak w Zabrzu. Finał Antyfestu Antyradia 2019 uświetni występ Nocnego Kochanka, doskonale znanego wszystkim fanom muzyki heavy metalowej w Polsce. Tego samego wieczoru zwycięzcę ogłosi jury, obradujące w składzie: Marcin Bąkiewicz (dyrektor muzyczny Antyradia), Wiesław Weiss (redaktor naczelny magazynu „Teraz Rock”) oraz Andrzej Puczyński (muzyk, producent i prezes zarządu ZPAV). Koncert poprowadzi Piotr „Makak” Szarłacki z Antyradia.
Nagrodami w tej edycji konkursu, obok prestiżowej statuetki „Złota Kosa”, są: występ u boku gwiazd Najpiękniejszego Festiwalu Świata „Pol’and’Rock 2019” w Kostrzynie nad Odrą, nagranie profesjonalnej płyty w Izabelin Studio oraz kampania promocyjna w Antyradiu – największej rockowej stacji w Polsce. Zaproszenia na finałowy koncert w klubie C.K. Wiatrak można wygrać na antenie Antyradia.
Finał Antyfestu Antyradia:
Klub C.K. Wiatrak, Zabrze
7 czerwca (piątek), start: 19.00

Comments

comments

141
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...