Finał akcji „Słoneczna Stacja” w Łebie!

Informacja Prasowa - 25.08.2017
215

Finał akcji „Słoneczna Stacja” w Łebie!

4FUN.TV oraz telewizja Polsat w ramach wakacyjnej trasy „Słoneczna Stacja” odwiedziły najpopularniejsze kurorty nad polskim morzem. Przez 5 kolejnych weekendów specjalne miasteczka powstawały w Ustroniu Morskim, na Helu, w Ustce oraz Kołobrzegu. Ostatnim przystankiem na trasie była Łeba, gdzie w miniony weekend, 18-20 sierpnia, na nadbałtyckiej plaży bawiły się tłumy wczasowiczów.

Letnia trasa „Słonecznej Stacji” przez 5 kolejnych tygodni odwiedzała nadmorskie miejscowości, gdzie w specjalnie przygotowanych miasteczkach na urlopowiczów czekała moc atrakcji. Dzieci i dorośli mogli brać udział w konkursach z nagrodami od Republiki 4FUN, zabawach przygotowanych przez Prezent Marzeń oraz treningach Fit and Jump, prowadzonych przez prezenterki 4FUN Siostry ADiHD. Dla spragnionych odpoczynku, partnerzy akcji – Cyfrowy Polsat oraz operator sieci Plus, przygotowali specjalne strefy chilloutu. Na najmłodszych czekały zabawy z animatorkami, malowanie buziek oraz pokaz bajek. Panie mogły wziąć udział w bezpłatnych pokazach makijażu w strefie Avon Polska.

Wieczorami publiczność ze sceny rozgrzewali zespół Red Lips, Antek Smykiewicz i Patryk Kumór.

Relację telewizyjną ze Słonecznej Stacji prowadzili znana z anteny Telewizji Polsat Agnieszka Hyży oraz Rafał Maserak. Program można było oglądać w każdą niedzielę o 09:30. Relacje ze Słonecznej Stacji widzowie 4FUN.TV mogli śledzić w sobotnim paśmie „Słoneczny Patrol” o godzinie 14.00.

Comments

comments

215
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...