Finał akcji „Pomagaj z Pasją”

Informacja Prasowa - 29.04.2021
248

Finał akcji „Pomagaj z Pasją”

Finał akcji „Pomagaj z Pasją”

Pracownicy firm tworzyli dzieła i pomogli. Pierwsza edycja konkursu Pomagaj z Pasją dobiegła końca. Dnia 28.04.2021 r. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt podczas, którego zostali oficjalnie ogłoszeni laureaci z poszczególnych kategorii konkursowych. Do konkursu zostało zgłoszone kilkadziesiąt dzieł, prawie 40 z nich otrzymało nominację i  tym samym przeszło do etapu finałowego,  gdzie zostały poddane ocenie Jury.

 Na ocenę dzieła składały się cztery elementy: sposób wykonania, projekt, unikalność, kreatywność. Jury przyznawało punkty w czterech kategoriach konkursowych: hand made, obraz, dzieło tekstowe oraz  fotografia.

„Prace zgłoszone do „Pomagaj z pasją” zachwyciły mnie. To niesamowite jakie talenty drzemią w uczestnikach konkursu. Cieszę się, że miałem tę przyjemność być członkiem Jury i mogłem   zobaczyć dzieła i poznać ich historię. Sam jestem twórcą ,zbieram stare rzeczy i nadaję im drugie życie. Ten konkurs ma jednak dużo ważniejsze przesłanie, poza możliwością tworzenia mogliśmy pomóc organizacjom pozarządowym i wesprzeć je finansowo. To wspaniałe, że udało się zaangażować tyle osób o wielkim sercu i zrobić coś dla innych”- mówi Jasiek Mela.

Lista Laureatów konkursu „Pomagaj z pasją”

 

Fotografia
Miejsce I Miejsce II Miejsce III
Autor: Gabriela Ditetova Autor: Marek Miłoszewski Autor: Marcin Dudziński
Nazwa: Power of nature Nazwa: Tatrzańska Koniczynka Nazwa: Tatry
Firma: Sheraton Grand Kraków Firma: Grupa ENEA Firma: Fujitsu
Handmade
Miejsce I Miejsce II Miejsce III
Autor: Małgorzata Kikolska Autor: Karolina Ryjak Autor: Anna Margan
Nazwa: Glamour yourself Nazwa: Album BIRDSONG Nazwa: Zając z piernika ozdobiony lukrem królewskim
Firma: Clariant Services (Poland) Spolka z o.o. Firma: Kimberly-Clark EMEA GBS Firma: Grupa ENEA
Obraz
Miejsce I Miejsce II Miejsce III
Autor: Katerina Sibileva Autor: Dawid Gocek Autor: Klaudia Niznik
Nazwa: Summer Dream Nazwa: Idea Nazwa: Morskie fale
Firma: Kimberly-Clark EMEA GBS Firma: Fujitsu Firma: NSG Group
Dzieło tekstowe
Miejsce I Miejsce II Miejsce III
Autor: Grzegorz Lech Autor: Agnieszka Jarmołowicz Autor: Martyna Grosicka
Nazwa: Róbmy coś! Nazwa: „Opowiem Ci miły jak pachnie miłość” Nazwa: Nie zabieraj nas
Firma: Grupa ENEA Firma: Intrum Sp. z o.o. Firma: NSG Group

 

Lista zwycięzców wraz z ich dziełami są dostępne na stronie: https://pomagajzpasja.pl/wyniki-konkursu-pomagaj-z-pasja/

Konkurs Pomagaj z Pasją to ogólnopolski projekt, w akcji wzięły udział firmy z całego kraju mobilizując biznes do zaangażowania się inicjatywę charytatywną. Projekt ten dał szansę pracownikom firm i korporacji wspomóc ulubione organizacje pozarządowe, których działania są bliskie ich wartościom. Poza aspektem pomocowym Konkurs pozwolił na nowo zbudować relacje, integrować pracowników, a także zaprezentować od zupełnie innej strony potencjał firmy.

„W każdym z nas tkwi jakiś talent, ale nie zawsze mamy okazję pokazać go innym. Jedni piszą wiersze, inni robią zdjęcia, malują obrazy lub tworzą przedmioty z materiału, drewna czy też metalu. Inicjatywa Fundacji Pro NGO, aby pokazać twórczość pracowników wielu firm i do tego połączyć ją z licytacją dzieł, to pomysł innowacyjny i ciekawy. Bardzo się cieszę, że możemy z Pro Progressio i naszymi mediami móc patronować tej inicjatywie. A samo zaproszenie do dołączenia do Jury Konkursu traktuję jako duże wyróżnienie dla mojej skromnej osoby. Nagrodzonym, ale także wszystkim osobom, które wzięły udział w Konkursie, należą się ogromne gratulacje za ich ogromny talent.” – mówi Wiktor Doktór, Prezes Pro Progressio

Relacja filmowa z ogłoszenia wyników jest dostępna pod adresem https://youtu.be/3pT_dLBsMXE

Zapraszamy na kolejną edycję konkursu, do którego zapisy wystartują już w maju. Więcej informacji znajduje się na stronie projektu: www.pomagajzpasja.pl

Comments

comments

248
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...