Finał akcji – Jutronauci

Informacja Prasowa - 16.11.2019
271

Finał akcji - Jutronauci

Finał akcji – Jutronauci

Finał tegorocznej, trzeciej już akcji „Jutronauci, odbędzie się w sobotę, 23 listopada br. w Warszawie w przestrzeni Google Campus.

To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego odbędą się panele dyskusyjne, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz wystawy dotyczące przyszłości.

Podejmowane tematy to m.in.: klimat i praca w przyszłości oraz telemedycyna. Dla najmłodszych gości organizatorzy przygotowują m.in. warsztaty z LEGO Hidden Side, które łączą zabawę klockami z rozszerzoną rzeczywistością oraz warsztaty modowe, które poprowadzi Katarzyna Konieczka – projektantka specjalizująca się w kostiumach scenicznych m.in. pracująca dla Top Model.

Gościem specjalnym finału akcji „Jutronauci” będzie pisarz Jacek Dukaj, z którym o świecie przyszłości porozmawia dziennikarz Wojciech Orliński („Duży Format”).

Również 23 listopada zostaną ogłoszeni zwycięzcy konkursu stypendialnego „Bilet za horyzont”, w którym mentorzy wspierają młodych ludzi o szerokich horyzontach, chcących zmierzyć się z wyzwaniami, jakie niesie przyszłość.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00, jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych (obowiązuje rejestracja na stronie https://bilety.cojestgrane24.pl/jutronaucifinal).

AKREDYTACJE: prosimy o e-mail na: [email protected].

Po rejestracji (godz. 10.30) będziemy mogli oprowadzić Państwa po przestrzeni „Jutronautów”, a następnie, w miarę możliwości, porozmawiać z osobami prowadzącymi projekt oraz wybranymi ekspertami.

„Jutronauci” to unikalny program, który powstał dzięki współpracy „Gazety Wyborczej” z Sebastianem Kulczykiem – ludzie jutra opowiadają w nim o przyszłości i o najważniejszych wyzwaniach, jakie ona niesie. W wydaniach dziennika i na stronie Wyborcza.pl/Jutronauci dostępne są publikacje o nowych technologiach, przełomowych odkryciach i wyjątkowych ludziach, a integralną częścią programu jest konkurs stypendialny „Bilet za horyzont” otwarty dla wszystkich, którzy zechcą zgłosić swój udział i swoje projekty.

Organizatorem akcji jest „Gazeta Wyborcza”, a partnerem – Sebastian Kulczyk.
Partner wspierającym został FANUC. Patronat medialny objęło Radio TOK FM. Partnerzy wydarzenia:  SWPS, Warsaw Business Youth , Infuture Institute, Element Talks, Uczelnia Łazarskiego, Think Tank.

Ogólny plan i opis atrakcji dostępny jest w załączonym zaproszeniu, a także na stronie serwisu dedykowanego akcji: Wyborcza.pl/Jutronauci i na stronie z biletami CoJestGrane24.pl. Szczegółowa agenda będzie dostępna w przyszłym tygodniu.

Więcej informacji o finale: wydarzenie na FB: facebook.com/events/728267571005869/
facebook.com/akcjajutronauci
Wyborcza.pl/Jutronauci

Comments

comments

271
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...