Finał 3. edycji programu „Jutronauci” już 23 listopada

Informacja Prasowa - 19.11.2019
108

Finał 3. edycji programu „Jutronauci" już 23 listopada

Już w najbliższą sobotę, 23 listopada br. w Warszawie w przestrzeni Google Campus odbędzie wielki finał „Jutronautów” – programu „Gazety Wyborczej”. Wydarzenie, podczas którego odbędą się panele dyskusyjne, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz wystawy dotyczące przyszłości, jest otwarte dla wszystkich. Gościem specjalnym finału będzie pisarz Jacek Dukaj.

„Jutronauci” to unikalny program, który powstał dzięki współpracy „Gazety Wyborczej” z Sebastianem Kulczykiem. Już trzeci rok z rzędu na łamach „Gazety Wyborczej” i na Wyborcza.pl/Jutronauci można poznać osoby, których praca i pomysły mają szansę wpłynąć na przyszłość nas wszystkich. Ich nieprzeciętne umysły pozwalają spojrzeć poza horyzont aktualności. To jutronauci – wyjątkowe osoby z pozornie odległych od siebie światów, które już dziś wdrażają idee przyszłości i mierzą się z najważniejszymi pytaniami stojącymi przed naszą cywilizacją. Można było nich czytać. jak co roku, w „Gazecie Wyborczej” przez cztery miesiące – od września do listopada br. trwał cykl artykułów przedstawiających ludzi jutra i ich wyjątkowe projekty.

23 listopada br. w Warszawie nastąpi wielki finał 3. edycji programu „Jutronauci”W przestrzeni Google Campus odbędą się panele dyskusyjne, warsztaty oraz wystawy, na których będzie można doświadczyć przyszłości. Podejmowane tematy to m.in.: klimat, zabawa i  praca w przyszłości oraz telemedycyna. Dla najmłodszych gości organizatorzy przygotowują m.in. warsztaty z LEGO Hidden Side, które łączą zabawę klockami z rozszerzoną rzeczywistością oraz warsztaty modowe, które poprowadzi Katarzyna Konieczka –  projektantka specjalizująca się w kostiumach scenicznych m.in. pracująca dla Top Model.

Gościem specjalnym finału będzie pisarz Jacek Dukaj, z którym o świecie przyszłości porozmawia Wojciech Orliński, dziennikarz „Dużego Formatu” „Gazety Wyborczej”.

Podczas finału poznamy także zwycięzców konkursu stypendialnego „Bilet za horyzont”, w którym mentorzy wspierają młodych ludzi chcących zmierzyć się z wyzwaniami, jakie niesie przyszłość.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.30, jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych – obowiązuje rejestracja na stronie https://bilety.cojestgrane24.pl/jutronaucifinal

Organizatorem akcji jest „Gazeta Wyborcza”, a partnerem – Sebastian Kulczyk.

Partner wspierający – FANUC.

Patronat medialny nad akcją objęło Radio TOK FM, a partnerami merytorycznymi wydarzenia są: Uniwersytet SWPS, Warsaw Business Youth, Infuture Institute, Element Talks, Uczelnia Łazarskiego i THINKTANK.

Więcej informacji o finale:

Wydarzenie na FB: facebook.com/events/728267571005869/

facebook.com/akcjajutronauci/

Wyborcza.pl/Jutronauci

Comments

comments

108
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...