Filip Chajzer walczy z hejtem w internecie. W weekend przelała się czara goryczy

Redakcja PR - 20.06.2017
70

Filip Chajzer walczy z hejtem w internecie. W weekend przelała się czara goryczy

W piątek na profilu „Satyra Polityczna” pojawił się bardzo kontrowersyjny mem, który wyśmiał sytuację, która spotkała Filipa Chajzera dwa lata temu, gdy w wypadku samochodowym zginął jego 7-letni syn. Znany prezenter praktycznie od razu zareagował i we wpisie na swoim Facebooku zapowiedział, że znajdzie autora okrutnego mema.

 

chajzerPoszukiwania nie trwały długo – błyskawicznie udało się odnaleźć hejtera. Dziennikarz nie szczędził emocjonalnego słownictwa.

Chajzer

W tej całej sytuacji internauci podzielili się na kilka obozów. Jedni popierali działania Filipa Chajzera, inni piętnowali go za ujawnienie danych hejtera, a kolejni nawet bronili autora mema.

Skrajne, patlogiczne, zachowania, takie jak stworzenie mema szydzącego z czyjejś tragedii, zawsze będą uruchamiać skrajne emocje. Więc ja absolutnie się z tym liczę, domyślałem się, że tak będzie i w ogóle mnie to nie zaskoczył – opowiada o całym zajściu Filip Chajzer w rozmowie dla portalu naTemat.
Zachęcamy do przeczytania całego wywiadu na naTemat.

 

 

 

Comments

comments

70
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...
Zapisz się na newsletter
aby otrzymywać newsletter wypełnij poniższe pola