Festiwal Piwa w Carrefour Polska

Informacja Prasowa - 08.06.2017
198

Festiwal Piwa w Carrefour Polska

Specjalnie na nadchodzące ciepłe, czerwcowe dni Carrefour Polska przygotował wyjątkową ofertę w ramach Festiwalu Piwa. Koneserzy piwa z całej Polski mogą spróbować nowych, orzeźwiających smaków z całego świata i od lokalnych producentów.

Promocja, która potrwa od 7 do 19 czerwca br., obejmie ponad 100 piw w atrakcyjnych cenach od ponad 20 różnych dostawców. W ramach Festiwalu Piwa Carrefour zabiera swoich klientów w podróż po różnych smakach, przede wszystkich europejskich – dostępne będą produkty z krajów o bogatych tradycjach piwowarskich, takich jak Holandia, Niemcy, Irlandia czy Czechy. Ofercie towarzyszy również bardzo szeroki wybór polskich browarów, w tym także od lokalnych producentów, oraz interesujące propozycje z krajów kojarzonych na co dzień z innymi alkoholami, jak Francja, USA czy Rosja.

Przygotowana oferta zadowoli nie tylko tradycjonalistów, preferujących klasyczne smaki, lecz także i tych, którzy pragną spróbować czegoś wyjątkowego. Festiwalowi Piwa towarzyszy również specjalna kampania z Napoleonem, w której cesarz osobiście pilnuje prawidłowego rozmieszczenia produktów na półkach: https://www.youtube.com/watch?v=dLoHla-HvSM

Carrefour na co dzień proponuje swoim klientom bogaty wybór piw regionalnych, kraftowych oraz piw z całego świata. a poszczególne sklepy w Polsce dodatkowo wzbogacają swoją ofertę o lokalnych dostawców.

Comments

comments

198
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...