Felietony Philippa Lahma na Wyborcza.pl

Informacja Prasowa - 28.04.2021
238

Felietony Philippa Lahma na Wyborcza.pl

Felietony Philippa Lahma na Wyborcza.pl

W środę, 28 kwietnia 2021 r. na Wyborcza.pl ukazał się pierwszy z cyklu felietonów Philippa Lahma, jeszcze niedawno wyśmienitego piłkarza Bayernu Monachium i kapitana reprezentacji Niemiec, mistrza świata z 2014 r. Teksty autorstwa Lahma będzie można czytać w serwisie „Gazety Wyborczej” co miesiąc dzięki współpracy redakcji z „Die Zeit”.
Kim jest Pep Guardiola i dlaczego prawie wszyscy go kochają? O tym można przeczytać w felietonie znanego niemieckiego piłkarza Philippa Lahma na Wyborcza.pl. Tekst – pierwszy z cyklu felietonów – ukazał się dziś w serwisie dzięki współpracy „Gazety Wyborczej” ze sportową redakcją „Die Zeit”.
– Z propozycją publikowania tekstów wybitnego piłkarza także u nas zwrócił się do „Wyborczej” Oliver Fritsch, szef działu sportowego „Die Zeit”, którego felietonistą jest Lahm – mówi Marcin Wesołek, kierownik działu Sport „Gazety Wyborczej”. – Teksty Philippa Lahma będą ukazywały się na Wyborcza.pl raz w miesiącu i poruszą tematy nie tylko czysto piłkarskie, ale też te związane z wszelkimi okołosportowymi kontekstami: z polityką wokół sportu, socjologią futbolu czy wpływem piłki nożnej na kulturę – i odwrotnie.
Informacje sportowe przygotowane przez dziennikarzy „Gazety Wyborczej” można znaleźć na łamach codziennych wydań tradycyjnych dziennika i w serwisie Wyborcza.pl/sport.

Comments

comments

238
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...