Fatalna wpadka na Helu władze miasta pomyliły Baczyńskiego z … Józefem Stalinem

Redakcja PR - 07.08.2017
152

Fatalna wpadka na Helu władze miasta pomyliły Baczyńskiego z ... Józefem Stalinem

Cała sprawa rozpoczęła się od organizacji przez urząd miasta 73 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Inicjatywa jak najbardziej słuszna, jednak realizacja projektu okazała się brzemienna w skutkach.

Problem tkwi w błędzie jaki popełnili pracownicy urzędu miasta zamieszczając zdjęcie patrona wydarzenia na plakacie promującym wydarzenie. Promocję rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zdobił wizerunek Józefa Stalina. Oczywiście nie było to zamierzone. Zdjęcia na plakacie miały przedstawiać poetę i powstańca Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Pod adres urzędu miasta Hel spadł grad krytyki.

„Niestety to pokazuje tylko na jakim poziomie ludzie piastują władze, żeby nie wiedzieć jak wyglądał Stalin. Zapewne równie łatwo przyszłoby im było pomylić Hitlera z Dmowskim, przecież obaj pod wąsem. Czyżby do urzędów raźnie wkraczały nowocześnie edukowane roczniki?”- pisze jeden z internautów
Cała sprawa obnaża smutną prawdę związaną z poziomem wykształcenia ludzi pracujących w urzędzie. Oczywiście to zdjęcie znalazło się przypadkiem na tym plakacie. Jednak pokazuje brak jakiejkolwiek weryfikacji publikowanych treści zarówno przez urzędników, pracowników drukarni czy osób, które te plakaty powiesiły.

 

Comments

comments

152
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...