Facebook wprowadza nowe funkcje

Redakcja PR - 04.05.2018
211

Facebook wprowadza nowe funkcje

Facebook wprowadza nowe funkcje.

Mark Zuckerberg CEO Facebooka poinformował ostatnio użytkowników, że niebawem na portalu pojawią się nowe funkcje. Użytkownicy portalu będą mogli korzystać z narzędzia „czysta historia”. Dzięki nowej opcji użytkownik będzie miał możliwość skasowania historii przeglądania. Szef internetowego kolosa podczas konferencji F8 napisał na portalu, że taka opcja pozwoli internautom nie tylko wyczyścić historię, ale pozbyć się niechcianych informacji. Stworzenie nowych narzędzi ma związek z mocniejszą ochroną danych użytkowników Facebooka po aferze z Cambridge Analityca, która bezprawnie wykorzystała dane ponad 87 milionów osób, które posiadały konto na znanym portalu. Informacje były wykorzystywane do manipulacji, również przy wyborach prezydenckich w USA  2016 roku.

Następną funkcją, którą dla swoich użytkowników udostępnił Facebook, jest narzędzie mające pomóc w randkowaniu. Zuckerberg wykorzystał fakt, że z portalu korzystają miliony singli i zdecydował się na ułatwienie kontaktów, tworząc przycisk w kształcie serca.

Nie zostały dotychczas ujawnione informacje w związku z oficjalną datą wprowadzenia zmian.

 

Na podstawie: http://www.polskatimes.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/a/facebook-wprowadzi-nowe-narzedzia-i-funkcje-serduszko-dla-singli-i-czyszczenie-historii,13143318/

Comments

comments

211
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...