Facebook wprowadza nową opcję Watch Party

Redakcja PR - 30.07.2018
76

Facebook wprowadza nową opcję Watch Party

Facebook wprowadza nową usługę, która ma łączyć ludzi i sprawiać, że ich relacje będą przypominały przebywanie we wspólnym towarzystwie.

Watch Party, bo tak nazywa się nowo wprowadzona opcja, pozwala użytkownikom znanej platformy w ramach rozmowy grupowej ze znajomymi oglądać film w tym samym czasie. Podczas oglądanego materiału internauci mają możliwość komentowania na żywo tego, co dzieje się na ekranie. Watch Party ma również pomagać tworzyć coś na kształt wspólnego seansu.
Nowa opcja wprowadzona przez internetowego giganta na pozór wydaje się być sztuczna i wprowadzona na siłę, bo jednak trudno zastąpić prawdziwe relacje. Należy jednak pamiętać o potencjalne odtwarzanych filmów. Facebook rozważa odtwarzanie seriali u siebie, jednak w dalszym ciągu kończy się na próbach bez wprowadzenia nowej usługi, która na pewno zaowocowałaby przewagę nad serwisami VOD.
Wielu z nas już teraz ogląda filmy wraz ze znajomymi z Facebooka, na razie jednak kończy się na czacie bez możliwości patrzenia na ekran w tym samym momencie. Facebook powinien zastanowić się nad powiększeniem bazy o seriale, wydarzenia sportowe czy filmy, wtedy z pewnością Watch Party zyskałby ogromną popularność.

Comments

comments

76
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...