Facebook testuje w Polsce nowe funkcje Messengera

Redakcja PR - 30.09.2016
266

Polacy jako pierwsi na świecie testują nowości Messengera

Centrala Facebooka wytypowała Polskę do przetestowania nowych funkcji komunikatora Messenger. O sprawie informują m.in. Spider’s WebWirtualna Polska i Next.Gazeta. 

Część z Was pewnie już zauważyła po włączeniu Messengera kilka istotnych zmian. Polska została wytypowana przez światową centralę do przetestowania nowych funkcji swojego flagowego komunikatora. Jakie to nowości?

  1. Messenger Day – czyli rozwiązanie znane ze Snapchata jako „My Story”. Krótkie, 10-sekundowe filmiki, które będą widoczne dla znajomych jedynie przez dobę.
  2. Naklejki – użytkownicy dostaną nowy zestaw naklejek, stworzony we współpracy z polskimi artystami. Ma to jeszcze bardziej ożywić komunikację.
  3. „Status rozmowy” – funkcja, dzięki której każdy użytkownik będzie zrobić oś czasu z gifów, naklejek i zdjęć, jakimi wymieniał się z danym znajomym.

Nietrudno zauważyć, że wszytskie funkcje niemal  jeden do jednego zostały przekopiowane ze Snapchata. Po tym, jak „Memories” wdrożono na Instagrama, raczej dla nikogo nie powino być zdziwieniem, że serwis bedzie dalej kopiował rozwiązania konkurencji. Czas pokaże, czy „nowe” funkcje, które były do tej pory wyróżnikiem Snapchata, przypadną użytkownikom Messengera do gustu. A jako pierwsi sprawdzimy to my, Polacy.

Powiązane: Facebook zawyżał statystyki wideo

Jeszcze lepsza Canva dla reklamodawców 

Facebook pożre Slacka?

Źródła: Spider’s Web, Tech.wp.pl, Next.Gazeta.pl 

 

Comments

comments

266
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...