Expander nowym klientem Artegence

Informacja Prasowa - 02.12.2019
272

Expander nowym klientem Artegence

Agencja Artegence wygrała przetarg na tworzenie strategii komunikacji dla działań wizerunkowych, taktycznych i social media dla Expandera. Współpracę firmy rozpoczną na początku 2020 roku.

Expander istnieje od 2000 roku i jest pierwszą firmą pośrednictwa finansowego na polskim rynku. Przetarg miał na celu wyłonienie partnera, któremu firma powierzy strategię komunikacji online, w tym poprowadzenie działań wizerunkowych w digitalu.

– Klienci mają coraz wyższe wymagania dotyczące komunikacji w kanałach online. Pomysł Artegence idealnie wpisuje się w strategię naszej marki i nie ukrywam, że skradł również Nasze serca– komentuje Agnieszka Kiewesz, Dyrektor Departamentu Marketingu.

 

– Dzięki naszemu doświadczeniu w świecie finansów i współpracy z największymi bankami w Polsce oraz zagranicą, z firmą Expander bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język. Jestem przekonany, że komunikacja marki w digitalu będzie w najlepszych możliwych rękach– podsumowuje Łukasz Szmel, członek zarządu i Co-managing Director w Artegence.

Comments

comments

272
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...