Ewelina Wojtysiak-Sowa nowym Client Service Directorem w Made in PR

Informacja Prasowa - 16.09.2019
137

Ewelina Wojtysiak-Sowa nowym Client Service Directorem w Made in PR

Od 1 września br. Ewelina Wojtysiak-Sowa otrzymała awans, obejmując nowo utworzone stanowisko Client Service Directora. Zmiana jest związana z dynamicznym rozwojem agencji i potrzebą dalszego wdrażania najwyższych, międzynarodowych standardów jakości.

Wojtysiak-Sowa jako dyrektor odpowiada za proces pozyskiwania nowych klientów, koordynację współpracy w ramach międzynarodowych projektów oraz rozwój standardów jakości obsługi klienta. Dodatkowo kieruje zespołem pracującym dla klientów korporacyjnych, zajmując się rozwojem strategicznych przedsięwzięć komunikacyjnych.

Z branżą PR jest związana od 15 lat. Posiada rozbudowaną wiedzę i doświadczenie w pracy dla klientów z sektora finansowego, FMCG, budowlanego, handlowego, medycznego oraz spożywczego. W swoich działaniach szczególną uwagę przykłada do budowania długoterminowych relacji oraz wspierania klientów w tworzeniu strategii opartych o gruntowne analizy i realne potrzeby.

Do zespołu Made in PR dołączyła w 2018 r. Wcześniej była dyrektorem strategicznym w JBcomm. Przez wiele lat pracowała również w międzynarodowych agencjach PR – Havas PR Warsaw i Hill+Knowlton Strategies. Karierę rozpoczynała w agencji eventowej. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

LinkedIn Ewelina Wojtysiak-Sowa

 

Comments

comments

137
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...