Ewa Podolska z Radia TOK FM z tytułem Dziennikarza Medycznego Roku 2016

Informacja Prasowa - 25.01.2017
260

Ewa Podolska (Radio TOK FM) otrzymała tytuł Dziennikarza Medycznego Roku 2016 w kategorii Audycje Radiowe

Stowarzyszenie „Dziennikarze dla Zdrowia” przyznało swoje coroczne wyróżnienia dla dziennikarzy, którzy na co dzień podejmują trud pracy z tematyką zdrowotną. W kategorii Audycje Radiowe tytuł Dziennikarza Medycznego Roku 2016 otrzymała Ewa Podolska, dziennikarka Radia TOK FM

Ewa Podolska została doceniona za „wysokiej klasy profesjonalizm w realizowaniu audycji radiowych o tematyce prozdrowotnej, uwzględniających aktualną wiedzę medyczną i mających wpływ na kształtowanie pozytywnych zmian w stylu życia Polaków”.

Oprócz tytułu Dziennikarza Medycznego Roku 2016, otrzymała także Nagrodę Specjalną za audycję poświęconą rakowi piersi.

Ewa Podolska jest dziennikarką Radia TOK FM od 1998 r. Prowadzi audycje, których tematyka dotyczy zdrowia, ekologii, prawa, energetyki, ochrony przyrody, zwierząt, praw konsumentów i ubezpieczeń. Wielokrotnie była nagradzana za audycje o tematyce zdrowotnej i ekologicznej, m.in. otrzymała tytuł Dziennikarza Medycznego Roku 2011.

Ewa Podolska

Ewa Podolska

W tym roku konkurs dla dziennikarzy piszących o zdrowiu odbywał się po raz ósmy. Nadesłano na niego ponad 350 zgłoszeń materiałów prasowych, radiowych, telewizyjnych i internetowych. Wręczenie nagród odbyło się 20 stycznia br., podczas dorocznej konferencji dla dziennikarzy zgromadzonych wokół Stowarzyszenia „Dziennikarze dla Zdrowia”.

Więcej informacji: dziennikarze.org

Zobacz też:

Pięć dziennikarek z serwisów WP z nagrodami w konkursie „Dziennikarz medyczny roku”

Comments

comments

260
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...