Ewa Chodakowska w ogniu krytyki po publikacji zdjęcia z kosmetykiem, który zdaniem internautów jest szkodliwy

Redakcja PR - 01.03.2018
281

Ewa Chodakowska w ogniu krytyki po publikacji zdjęcia z kosmetykiem, który zdaniem internautów jest szkodliwy

Znana trenerka Ewa Chodakowska w ostatnim czasie doświadcza ostrych słów krytyki od internautów związanych z jej social mediami. Wszystko przez zdjęcie z kosmetykiem, które zdaniem obserwatorów kobiety, jest szkodliwy dla zdrowia.

Na jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie trenerki widać, jak Ewa Chodakowska trzyma antyperspirant, a w opisie możemy przeczytać:

 TERAZ PRZYZNAJ SIĘ.. podczas którego z moich programów treningowych „PŁYNIESZ” najbardziej? Bo to cudo daje radę nawet przy najbardziej intensywnych wygibasach. Antyperspirant adipower.

Pod postem pojawiło się wiele nie przychylnych komentarzy. Wszystko przez skład, jaki ów kosmetyk posiada. Według komentujących, jest on szkodliwy dla zdrowia ze względu na sól aluminiową Aluminium Chlorohydrate. Zdaniem komentujących, promowanie tego produktu przez Chodakowską jest złą decyzją, która nie wpływa pozytywnie na jej wizerunek.

sk 1

sk 2

Były również komentarze broniące trenerkę:

działanie

Cała ta sprawa pokazuję, jak ostrożnie do reklamy powinny podchodzić znane postacie w social mediach. Ich wizerunek promowany za pomocą Istagrama czy Facebooka jest dla wielu odbiorców bardziej autentyczny, niż postaci pojawiających się w telewizji. Niesie to za sobą pewne konsekwencje. Fani social mediowych profili są bardziej wyczuleni na to co jest im pokazywane, reklamowane. Łatwiej jest zawieść ich zaufanie.

Comments

comments

281
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...