Euvic Media z nowym Group Account Directorem

Informacja Prasowa - 27.06.2022
210

Krzysztof Kurowski objął funkcję Group Account Directora

Euvic Media z nowym Group Account Directorem

Krzysztof Kurowski objął funkcję Group Account Directora w domu mediowym Euvic Media (Euvic Performance).

Jako Group Account Director, Krzysztof Kurowski będzie odpowiedzialny za wyznaczanie celów oraz ewaluację zespołu dedykowanego do pracy przy kampaniach 360°, nadzór i koordynację działań związanych z obsługą kampanii mediowych przy pomocy przydzielonego zespołu projektowego, a także za zarządzanie procesem ofertowania i opracowania propozycji działań, w tym za koordynację pracy zespołu merytorycznego i przedstawienie rozwiązania marketerowi.

Krzysztof Kurowski doświadczenie zdobywał w domach mediowych McCann-Erickson Polska i Mediacom Warszawa pracując dla największych reklamodawców. Od 2003 do 2019 roku związany z Grupą TVN, gdzie piastował m.in. stanowisko Stratega ds. Mediów w Biurze Reklamy TVN. W latach 2019-2022 pracował jako Sales Strategy Manager w Ströer Polska.

Krzysztof z branżą reklamową związany jest ponad 20 lat. Na swoim koncie ma imponującą liczbę strategii mediowych dedykowanych kluczowym klientom, dziesiątki wygranych przetargów, setki zaplanowanych i przeprowadzonych kampanii mediowych dla reklamodawców z różnych branż, najczęściej o wielomilionowych budżetach (ponad 3 mld zł w zrealizowanych media planach). Jest magistrem ekonomii i psychologii, jak o sobie mówi – „Ciągle głodny nowej wiedzy”. Od lat prowadzi szkolenia z zakresu planowania mediów, obsługi klienta, prezentowania ofert, sprzedaży i negocjacji oraz mediów i technologii digitalowych.

Comments

comments

210
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...