Euvic Media z awansem dyrektorskim

Informacja Prasowa - 21.06.2022
220

Dawid Jarecki objął funkcję Commercial Directora

Euvic Media z awansem dyrektorskim

Dawid Jarecki objął funkcję Commercial Directora w domu mediowym Euvic Media (Euvic Performance). To nowe stanowisko w strukturach firmy, jego powstanie związane jest z strategicznym rozwojem Euvic Media.

 Dawid będzie odpowiedzialny za realizację i rozwój strategii biznesowej, w tym za koordynację i kontrolę pracy całego zespołu oraz za realizację budżetu spółki.

Dawid awansował w Euvic Media ze stanowiska Media Director. Doświadczenie zawodowe zdobywał w CR Media Consulting, kolejno w Grupie RMF m.in. jako Head of Digital, gdzie odpowiedzialny był między innymi za: komercjalizację i monetyzację powierzchni reklamowych. Od 2017 pracował jako Dyrektor ds. zakupu i realizacji w All4afiliate, skąd przeszedł do Clickad Interactive na stanowisko Media Director. Dawid ma doświadczenie we współpracy z klientami z branży telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, energetycznej i bankowej. Pracował m.in. dla marek: Lidl, Tesco, Orange, Play, GlaxoSmithKline, Polfarma, VW Group Polska, PZU czy AliorBank.

Comments

comments

220
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...